Експерти дали прогноз щодо того, що буде з курсом долара до кінця листопада

Курс долара в Україні за останні кілька тижнів зріс станом на 18 листопада до 26,51 гривні. Але, наголошується, що вже до кінця листопада все зміниться і траєкторія руху американської валюти знову розгорнеться, тобто долар подешевшає до 26,4 гривні. Відомо про це з матеріалу, який був опублікований на інформаційному порталі "Обозреватель".

Озвучив даний прогноз щодо американської валюти Сергій Родлер, який є аналітиком TeleTrade. За його словами, зараз, проти основних валют, долар зміцнюється. Крім того, крім посилення кредитно-грошової політики, яке очікується, вже у 2022 році у долара є безліч і інших козирів.

На американську валюту впливає:

  • Економічне зростання США.
  • Епідеміологічна ситуація, а точніше її погіршення в Європі.

Відзначається, що підмогою для курсу продовжує бути тенденція, яка зберігається до дефіциту гривні на локальному українському ринку. Крім того, спостерігається в останні дні маніпуляція, яка пов'язана з бажанням продати американську валюту за розігрітим курсом. А щоб хоч якось нормалізувати ситуацію, що склалася, Національний банк України змушений виходити на ринок з продажами американської валюти.

Популярні статті зараз

-30 лютого морозу! Став відомий прогноз синоптиків на грудень та січень

Що коїться: майже гола Злата Огневич у прозорих трусах похизувалась стрункими формами

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Все новости

Крім того, експерт підкреслив, що найближчим часом активізуються клієнти, яким буде необхідно конвертувати американську валюту для сплати податків, тому тенденція до зміцнення гривні все ж збережеться. Курс очікується поблизу позначки у 26,40 гривень за долар.

Також важливо підкреслити ще й те, що з одного боку зміцнення гривні дозволить стабілізувати ціни на товари імпортного виробника, а також на нерухомість і автомобілі. Однак, з іншого боку, знижується надходження до державного бюджету через дешеву валюту, а це може призвести до збільшення дефіциту.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що курс американського долара наближається до рекордних позначок і скільки доведеться віддати за валюту.

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на популярні харчові продукти, стало відомо на який овоч різко зметнула ціна.

Ще писав Новинар, що в нашій країні мають намір переглянути вартість продуктів і скільки тепер буде платити за цукор, хліб, соняшникову олію та інше.