Експерти дали прогноз щодо того, що буде з курсом долара до кінця листопада

Курс долара в Україні за останні кілька тижнів зріс станом на 18 листопада до 26,51 гривні. Але, наголошується, що вже до кінця листопада все зміниться і траєкторія руху американської валюти знову розгорнеться, тобто долар подешевшає до 26,4 гривні. Відомо про це з матеріалу, який був опублікований на інформаційному порталі "Обозреватель".

Озвучив даний прогноз щодо американської валюти Сергій Родлер, який є аналітиком TeleTrade. За його словами, зараз, проти основних валют, долар зміцнюється. Крім того, крім посилення кредитно-грошової політики, яке очікується, вже у 2022 році у долара є безліч і інших козирів.

На американську валюту впливає:

  • Економічне зростання США.
  • Епідеміологічна ситуація, а точніше її погіршення в Європі.

Відзначається, що підмогою для курсу продовжує бути тенденція, яка зберігається до дефіциту гривні на локальному українському ринку. Крім того, спостерігається в останні дні маніпуляція, яка пов'язана з бажанням продати американську валюту за розігрітим курсом. А щоб хоч якось нормалізувати ситуацію, що склалася, Національний банк України змушений виходити на ринок з продажами американської валюти.

Популярні статті зараз

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Крім того, експерт підкреслив, що найближчим часом активізуються клієнти, яким буде необхідно конвертувати американську валюту для сплати податків, тому тенденція до зміцнення гривні все ж збережеться. Курс очікується поблизу позначки у 26,40 гривень за долар.

Також важливо підкреслити ще й те, що з одного боку зміцнення гривні дозволить стабілізувати ціни на товари імпортного виробника, а також на нерухомість і автомобілі. Однак, з іншого боку, знижується надходження до державного бюджету через дешеву валюту, а це може призвести до збільшення дефіциту.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що курс американського долара наближається до рекордних позначок і скільки доведеться віддати за валюту.

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на популярні харчові продукти, стало відомо на який овоч різко зметнула ціна.

Ще писав Новинар, що в нашій країні мають намір переглянути вартість продуктів і скільки тепер буде платити за цукор, хліб, соняшникову олію та інше.