Деяка категорія субсидіантів може позбутися виплат в кінці року

У зв'язку з високими тарифами на житлово-комунальні послуги, багато українців звертаються за допомогою до держави та отримують субсидії. Але ось як стало відомо, деякі громадяни можуть залишитися без частини субсидій, який були призначені їм державою. Якщо українці не зможуть переказати кошти, що залишилися, на свій рахунок, то їх повернуть на рахунок Міністерства соціальної політики. Йдеться про допомогу від держави, яка призначалася в безготівковій формі. Інформацією ділиться Buildport.

Виходячи з інформації, якщо до кінця поточного року субсидіанту не вдасться використовувати виділену державою суму, то він може решту коштів забрати собі. Втім, це потрібно зробити до того моменту, як гроші держава забере назад. У субсидіантів є термін до 20 грудня, інакше після цього гроші перейдуть на рахунок Мінсоцполітики.

Зекономлені кошти потрібно переказати на свій рахунок у фінансовій установі "Ощадбанк" в період з першого червня по двадцяте грудня. Тобто рахунок в даному банку потрібно встигнути відкрити до 19 грудня.

Співробітники банку відзначають, що на дану процедуру багато часу не буде потрібно. Це стандартна процедура для якої буде потрібно лише паспорт та ідентифікаційний код. Якщо немає проблем з документами, то буде потрібно лише 15 хвилин.

Якщо ж рахунок відкритий, то про перерахування коштів прийде смс повідомлення від банку. Але є випадки коли залишок субсидій можуть не зарахувати на рахунок субсидіанта. Це може злучити в тому випадку, якщо в одержувача допомоги від держави є заборгованість по комунальних платежах. Таким чином, спочатку погасять борг, і лише тоді зекономлені кошти відправлять на рахунок.

Популярні статті зараз

Ожеледиця, сніг та туман: синоптики попередили про погіршення погоди

Якщо є така можливість – відпочиньте: велике церковне свято, що не бажано робити 6 грудня

Що коїться: майже гола Злата Огневич у прозорих трусах похизувалась стрункими формами

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що фінансова установа "ПриватБанк" блокує рахунки клієнтів без видимих на те причин.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли хто може розраховувати на додаткові 600 гривень на оплату комуналки.

Ще писав Новинар, що з приходом грудня виплати українців змінюватися, з чим це пов'язано.