З якої причини українці у 2022 році можуть залишитися без пенсійних виплат

Як стало відомо, що з січня 2022 року в Україні посилять вимоги, щодо стажу, щоб вийти на заслужений відпочинок в 60-річному віці. Тому, у зв'язку з такими вимогами збільшиться і число тих українців, які працювати повинні будуть до 63, а то і до 65 років, йдеться в матеріалі інформаційного порталу "Обозреватель".

Отже, щорічно стаж буде збільшуватися, поки не досягне 35 років. Тому, українцям, які планують вийти на пенсію в цьому році, необхідно мати стажу як мінімум 28 років. А ось вже мінімальний стаж у 2022 році збільшитися до 29 років. І тільки за наявності такого стажу українці І зможуть вийти на заслужений відпочинок у 60-річному віці.

Важливо знати:

  • Без пенсійних виплат до 63-річного віку у 2022 році будуть ті українці, яким хоч і виповнилося 60, проте стажу при цьому не вистачає. Тобто, у яких страховий стаж становить від 19 і до 29 років.
  • Також працювати до 65 років у 2022 році доведеться тим українцям, у яких є лише від 15 до 19 років страхового стажу по досягненню ними 60-річного віку.

А ось взагалі ризикують залишитися без виплат ті громадяни, у яких немає і 15 років страхового стажу. У кращому випадку такі українці претендувати зможуть лише на допомогу для осіб, доходи яких не покривають і прожиткового мінімуму, які втратили при цьому працездатність, а саме вийшли з працездатного віку.

Коли не вистачає страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок, існує лише два варіанти:

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости
  • У першому варіанті йдеться про те, що українці могли підрахувати свій страховий стаж до досягнення ними пенсійного віку, після чого вирішили збирати стаж, не працюючи при цьому офіційно, проте щомісяця добровільно платити до Пенсійного фонду 22% від мінімальної зарплати, а саме по 1 320 гривень. Стосується це, як правило, безробітних жінок і чоловіків, які займаються вихованням дітей. Таким українця стаж буде зараховуватися.
  • У другому варіанті йдеться про тих українців, які досягли пенсійного віку. Тобто, якщо їм не вистачає страхового стажу, то його можна буде докупити. Отже, один місяць стажу стоятиме українцям 44% від мінімальної зарплати, а точніше 1 640 гривень.

Нещодавно розповідав Новинар про зростання цін на сало.

Також повідомляв Новинар, що в Україні зростуть ціни на популярні харчові продукти.

Ще писав Новинар, що Нафтогаз знижує ціни на блакитне паливо, що потрібно зробити, щоб отримати знижку.