Стало відомо ще про один конфлікт в якому замішана Пугачова

Відома легендарна співачка, більшість пісень якої стали хітами, Алла Борисівна Пугачова досить-таки часто потрапляє в різні скандали, які пов'язані не тільки з епатажними молодіжними нарядами артистки, але і з її ставленням до інших відомих людей. Ось і цього разу спливла правда про те, як Примадонна поводилася по відношенню до іншої співачки, і чим її образила, розповідає інформаційний портал Стіна.

Йдеться про артистку Ірину Понаровську у якої й стався конфлікт з Аллою Борисівною. Крім того, жінка сама вперше тільки зараз зважилася про це розповісти, хоча сам конфлікт стався ще в далекі радянські часи. Також ходили чутки про те, що виконавиця пісні "Горобинове намисто" зі сцени зникла саме через цей конфлікт.

Сталася неприємна ситуація, що відклала відбиток не тільки на кар'єрі артистки але і в душі, в ефірі шоу "А поговорити?". У програмі Ірині Понаровській було поставлено ведучою шоу Іриною Шахман питання про їхні стосунки з Примадонною, на що артистка відповіла їй, що ніяких між ними відносин не було і немає.

Хоча жінку частенько дошкуляли підколками, щодо того, що Примадонну нібито дратувало "дворянське" поведінку Ірини.

Проявилося це в одному з випусків передачі "Блакитний вогник", саме тоді Пугачова почала підчіплювати артистку з глузуванням в голосі.

Популярні статті зараз

Крижані дощі та заметілі: синоптики попередили про погодні «сюрпризи» на початку тижня

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Все новости

Понаровська підкреслила, що Пугачова говорила з нею, ніби з божевільною, чіпляючи жінку "блакитною" кров'ю та іншим, натякаючи, що тій не місце серед них, і що їй потрібно йти до своїх царів. Крім того, жінка в подиві від того, поему Примадонну так зачепило її походження, і навіщо вона так через це до неї чіплялася і принижувала.

Ще артистка розповіла, що був випадок, коли Пугачова пройшовши повз і ставши до неї спиною вимовила на її адресу щось неприємне, на що та вирішила не звертати уваги, оскільки її виховання не дозволяє їй відповідати тим людям, які, кажучи гидоти, навіть не дивляться в очі.

А ось розмови про те, що це Пугачова посприяла тому, щоб прибрати жінку зі сцени так і залишилися чутками, оскільки сама артистка не проводила ніяких розслідувань, щоб довести або спростувати подібну інформацію. Крім того, Ірина зазначила, що не вважала себе конкуренткою Примадонні, адже у кожного артистка свій глядач.

Нещодавно Інформаційний портал Новинар розповідав що чарівна красуня Тіна Кароль змусила серця фанатів битися частіше новим відвертим фотознімком.

Також повідомляв Новинар що суперблондинка Оля Полякова захопила шанувальників новим знімком де позувала в мокрому купальнику.

Ще ділився Новинар що найкращий друг популярного зоряного сімейства Максима Галкіна і Алли Пугачової розповів які насправді відносини між подружжям вдома.