Компанія "Нова Пошта" почала блокувати рахунки клієнтів, названа причина

Багато клієнтів скаржилися, що скандальний «ПриватБанк"блокував рахунки українців, а тепер по стопах фінансової установи пішла і "Нова пошта". Як стало відомо, один з клієнтів компанії написав скаргу на те, що його кошти «зависли» на рахунку, з невідомої причини. Інформацією ділиться GSMinfo.

Згідно з інформацією, такі випадки були зафіксовані у всіх куточках країни. NovaPay блокує грошові перекази своїх клієнтів. Як стало відомо, гроші клієнта не "зависли", а їх видача була припинена у зв'язку з фінансовим моніторингом. Тепер же деякі підприємці зіткнуться з труднощами отримання грошових переказів за допомогою сервісу NovaPay.

Для того, щоб без проблем користуватися послугами сервісу, необхідно подати документи, що підтверджують підприємницьку діяльність. І лише після цього, можна користуватися всіма сервісами та можливостями, які надає нова пошта.

Юрист компанії зазначив, що більшість підприємців, які опинилися в такій ситуації, надавали необхідні документи в день звернення, після чого їм відразу був відкритий доступ до їхніх коштів. Крім того, потрібно було написати заяву і до неї прикріпити квитанцію про оплату податків. Якщо робота підприємців "чиста", то рахунки будуть розблоковані.

Таким чином держава бореться з відмиванням фінансів серед населення. Найчастіше такими методами працюють терористи. Хоч фінансовий моніторинг почав таку роботу пару років назад, система досі не налагоджена.

Популярні статті зараз

Не можна давати в борг 5 грудня – велике церковне свято, що заборонено

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що експерти повідомили, що буде з курсом американської валюти до кінця поточного місяця.

Також повідомляв Новинар, що фінансова установа "ПриватБанк" почав блокувати рахунки своїх клієнтів без особливих на те причин.

Ще писав Новинар, що українців попередили про зростання тарифів на електроенергію, скільки будемо платити.