Компанія "Нафтогаз" має намір підняти тариф на блакитне паливо у два рази для побутових споживачів

Вже через тиждень вартість блакитного палива для сотні споживачів зросте. На цей час вони користуються газом за вартістю 7,96 гривні за один кубічний метр, а з приходом останнього зимового місяця тариф зросте мінімум у два рази. Інформацією ділиться Нафтогаз.

Зараз мова йде про побутових споживачів, які стали клієнтами «Нафтогазу» не по своїй волі, а як до постачальника останньої надії. Згідно з інформацією, у цих споживачів були укладені договори з іншими постачальниками, в більшості з регіональними газовими компаніями.

І ось в один прекрасний момент, з тих чи інших причин постачальники не могли витримати конкуренції та відмовили своїм споживачам в подальшому обслуговуванні.

Згідно з угодою, клієнти не можуть повністю опинитися без газу і в автоматичному режимі переходять до компанії «Нафтогаз», як до постачальника останньої надії. Разом з тим дані споживачі не є законними клієнтами, у зв'язку з чим їм буде встановлено інший тариф, ніж побутовим споживачам Нафтогазу.

Варто відзначити, що вартість блакитного палива у ПОН дещо завищений, ніж у простих клієнтів компанії. Але в уряді пішли назустріч даній категорії споживачів і знизили тариф на два місяці на газ. Тариф був встановлений на рівні ціни, що платять звичайні клієнти компанії, тобто 7,96 гривні.

Популярні статті зараз

Крижані дощі та заметілі: синоптики попередили про погодні «сюрпризи» на початку тижня

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

За два місяці, жовтень і листопад побутові споживачі повинні були знайти собі інших постачальників і укласти з ними договір. Сам же Нафтогаз не проти укласти договір з даними споживачами.

Листопад повільно підходить до свого фінального акорду, після чого компанія підніме тариф на блакитне паливо. Варто відзначити, що в жовтні на правах ПОН компанія обслуговувала близько 600 000 споживачів.

Нещодавно розповідав Новинар, що сусідня країна відмовила Україні в постачанні струму.

Також повідомляв Новинар, що Нафтогаз знижує ціну на га, як скористатися "знижкою".

Ще писав Новинар, що в Україні зростають ціни на продукти харчування.