Артистка відреагувала на критику, щодо її вибору на церемонії троянд

Відома співачка з чарівним голосом і чарівною зовнішністю Злата Огневич постійно дивує своїх шанувальників чимось новим і цікавим, а також радує їх цікавими знімками у себе на сторінці в соціальній мережі Instagram. Однак цього разу головна "Холостячка" країни поділилася публікацією у себе в сторіз, де і розповіла шанувальникам, як саме вона на проєкті вибирає собі чоловіка.

Багато телеглядачів обожнюють артистку, тому романтичне реаліті-шоу з її участю в головній ролі дивляться дуже уважно, кожен раз дивуючись її вибору на церемонії троянд. Досить-таки часто буває, що фанати не підтримують вибір Злати й пишуть про цю їй в Instagram, проте сама артистка не ображається за це на них, а навпаки, намагається пояснити те, чому саме так в тій чи іншій ситуації вона вчинила. Так само Злата частенько підкреслює і те, що хоч багатьом подобаються й інші учасники шоу, проте вона все ж буде вибирати серцем і душею.

До речі, під багатьма публікаціями артистки можна неодноразово побачити коментарі, в яких шанувальники висловлюють свою думку щодо її вибору того учасника, який залишає проєкт. Серед них є такі, як "Не того Андрія вигнала", "Це сумно, мене так зворушили сльози Андрія", "Найдостойніший пішов". Як багато хто вже зрозумів, мова йде про Андрія, який покинув проєкт і якого всі запам'ятали на ньому як "Аквамена".

Так ось, у себе в сторіз Злата відреагувала на такі коментарі й написала свою думку, розповівши фанатам про те, що вибирає собі чоловіка на проєкті вона серцем і душею, не дивлячись на його багатство.

Злата підкреслила, що прекрасно розуміє шанувальників, і що ті вже самі на свій погляд вибрали їй підходящого чоловіка, через що і не згодні з її вибором на церемонії троянд, проте це її життя і вона вибирає не тільки серцем, але і душею. Додавши, що для неї дуже важливо щоб вони стикалися душами.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно Інформаційний портал Новинар розповідав що чарівна красуня Тіна Кароль змусила серця фанатів битися частіше новим відвертим фотознімком.

Також повідомляв Новинар що суперблондинка Оля Полякова захопила шанувальників новим знімком де позувала в мокрому купальнику.

Ще ділився Новинар що найкращий друг популярного зоряного сімейства Максима Галкіна і Алли Пугачової розповів які насправді відносини між подружжям вдома.