Примадонна шокувала шанувальників черговим знімком без макіяжу

Відома співачка, яка постійно дивує шанувальників своїми нарядами та незвичайними образами, Алла Борисівна Пугачова досить-таки часто наривається на критику, оскільки не всім їм подобається те, що вони перед собою бачать. Ось і цього разу артистка ошелешила їх знімком, на якому показала своє справжнє обличчя, а точніше, була зображена без фільтрів і макіяжу пише інформаційний портал Стіна.

Алла Борисівна чудова співачка, пісні якої надовго запам'яталися багатьом і стали хітами. Однак з віком Примадонна все частіше і частіше з'являється на публіці в неординарних образах і нарядах, які, голосно кажучи, їй взагалі не йдуть. Саме такі знімки й викликають гнів і море критики у фанатів.

Цього разу на одній з фан-сторінок артистки в соціальній мережі Instagram шанувальники виклали чергове фото Примадонни, яке справило різне враження на них. Хтось як завжди захоплювався своєю улюбленицею, не дивлячись на те, як і в чому вона зображена, а хтось навпаки - критикував за зовнішність.

На фото артистка була зображена взагалі без макіяжу і фільтрів, тобто всі шанувальники побачили її справжнє обличчя з усіма зморшками, які до цього так ретельно ховалися.

Волосся Примадонни були розпатлані, а погляд втомленим, незважаючи на те, що на фото артистка так широко посміхалася, приховати очевидного все ж неможливо. Крім того, деякі з шанувальників написали в коментарях і те, що від натурального у Примадонни вже нічого і не залишилося. Можливо, вони, таким чином, натякали на те, що нею було зроблено занадто багато пластичних операцій, після яких зморшки все одно прекрасно видно.

Популярні статті зараз

Додадуть грошей за кожні 6 місяців роботи: як і на скільки Пенсійний фонд підвищуватиме пенсії українцям

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Замість пільг лише штрафи: все почнеться з 10 листопада, хто ризикує залишитись без 8,5 тис. грн

Все новости

Під публікацією шанувальники залишили й безліч інших коментарів, в яких не соромилися висловлювати свою думку. Однак, незважаючи ні на що, "лайків" під фото було багато.

Нещодавно Інформаційний портал Новинар розповідав що чарівна красуня Тіна Кароль змусила серця фанатів битися частіше новим відвертим фотознімком.

Також повідомляв Новинар що суперблондинка Оля Полякова захопила шанувальників новим знімком де позувала в мокрому купальнику.

Ще ділився Новинар що найкращий друг популярного зоряного сімейства Максима Галкіна та Алли Пугачової розповів які насправді відносини між подружжям вдома.