Синоптики розповіли якою в Україні буде погода 25 листопада

По всій території країни 25 листопада прогнозується хоч і ясна, проте дуже холодна погода. Крім того, навіть вдень стовпчики термометрів вже не піднімуться вище +3 градусів. Детально про погоду на 25 число розповіли синоптики Укргідрометцентру.

Отже, згідно з прогнозом синоптиків 25 листопада в північних регіонах України прогнозується відносно ясна, але дуже холодна погода. Сонце хоч і буде виглядати з-за хмар, тепла від нього вже не буде. Вдень градусники покажуть до + 3, а ось вночі прогнозуються морози до -1 градуса.

У столиці та в центральних областях 25 числа також буде сонячно, але холодно. Денна температура повітря складе від + 3 до + 5 максимум, а ось вночі варто очікувати морозу до -2 градусів.

Що стосується південних регіонів України, то ось там таки 25 числа стовпчики термометрів піднімуться до + 8 градусів вдень, а сама погода буде ясною. Проте вже вночі прогнозуються морози від -2 до -4 градусів.

Щодо західних регіонів країни, то там синоптики прогнозують ясну, але холодну погоду. Температура повітря вдень коливатиметься в діапазоні від + 3 до + 5 градусів. Вночі ж варто очікувати морозів до -4 градусів.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Морози почнуть відступати: Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні 20 січня

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

У східних же регіонах країни 25 листопада погода буде холодною, але сонячною. Вдень градусники покажуть від +1 до + 3 градусів. А ось вже вночі прогнозується мороз від -5 до -7 градусів.

Нещодавно розповідав Новинар, що сусідня країна відмовила Україні в постачанні струму.

Також повідомляв Новинар, що Нафтогаз знижує ціну на га, як скористатися "знижкою".

Ще писав Новинар, що в Україні зростають ціни на харчові продукти.