Кліматолог розповів, якою буде зима у 2021-2022 році

З кожним роком клімат в Україні змінюється, і замість морозних і снігових зим, українці спостерігають аномально теплі. Крім того, кліматологи говорять про те, що про морози в -20, як це було колись, можна забути. Тим більше на їхню думку зима буде не тільки теплою, а й короткою, розповідає інформаційний портал vikka.

Отже, як вважають кліматологи, що ймовірність виникнення природних катаклізмів не зникла, а навпаки, тільки збільшується з кожним роком, тому до цього і потрібно бути готовими.

Також, згідно з науковими дослідженнями, разом зі щорічним збільшенням температури повітря, збільшується ще і ймовірність виникнення природних катаклізмів, тобто, шквалів, сильних злив і Градів.

Відзначається, що за останні кілька років, середня температура протягом одного року зросла на 1,6-1,7 градуса Цельсія. Крім того, щорічно на 10-15 днів збільшується і тривалість теплого літнього періоду, а ось зимового – навпаки, поступово скорочується. А це і є наслідки, а також прояв глобального потепління в нашій країні.

На думку українських кліматологів, ця зима буде відносно теплою, з середньою температурою повітря на 1,5-3 градуси вищою, ніж це було в попередні роки. Однак це зовсім не означає, що не буде арктичного холоду. На їхню думку, морози в -10, -15 градусів все ж будуть взимку.

Популярні статті зараз

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар, що сусідня країна відмовила Україні в постачанні струму.

Також повідомляв Новинар, що Нафтогаз знижує ціну на га, як скористатися "знижкою".

Ще писав Новинар, що в Україні зростають ціни на харчові продукти.