Українцям розповіли, як повернути гроші у разі переплати за газ

Переплати за газ в Україні відбуваються досить часто – в містах з населенням від 50 тисяч кожен третій клієнт хоча б раз отримував перевищені обсяги споживання, і, відповідно, більші платіжки. У той же час домогтися повернення своїх коштів вдалося небагатьом, і як це зробити, розповідає freeradio.

Що стосується основних причин, по багато українців просто не побажали влазити в бюрократичні тяжби та просто махнули рукою на переплачені гроші. Чимало і тих сімей, у яких не вистачає часу на здійснення всіх процедур. Набагато більше тих, хто переконаний в корупції в комунальній сфері, яка не дасть жодного шансу домогтися справедливості. Однак найбільше тих громадян, хто вирішив поборотися за свої кровні, але так і не зміг досягти бажаного результату.

Процедура повернення переплачених коштів або ж їх перенаправлення на оплату розподілу "блакитного палива" не є складною. Для цього, в першу чергу, необхідно зателефонувати в абонентський відділ вашого місцевого управління з газифікації та газопостачання. Після цього буде потрібно направити заяву на повернення грошей і прикласти до нього наступні документи:

  • Копії паспорта та ІПН особи, на яку оформлений рахунок. При цьому вони повинні бути належним чином завірені.
  • Квитанції оплати за газ, які покривають і період переплати.
  • Банківська довідка з реквізитами рахунку.
  • Фотографія газового лічильника, яка повинна демонструвати як його показання, так і пломбу.

У разі, якщо оплату здійснював одна людина, а лічильник оформлений на іншого, то власник повинен також оформити згоду на повернення коштів платнику. Крім того, потрібно перевірити заборгованість по рахунку, і в разі її наявності, написати заяву про перенаправлення коштів на розподіл – якщо кошти залишаться, їх нарахують на особовий рахунок або повернуть споживачеві.

Популярні статті зараз

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар, що сусідня країна відмовила Україні в постачанні струму.

Також повідомляв Новинар, що Нафтогаз знижує ціну на га, як скористатися "знижкою".

Ще писав Новинар, що в Україні зростають ціни на харчові продукти.