Національний банк України почав штрафувати колекторів

Національний банк почав штрафувати колекторські компанії, які порушили вимоги щодо «спілкування» з боржниками та іншими особами щодо розв'язання питань про прострочену заборгованість. Дана інформація була розміщена на офіційному сайті Національного банку.

Багато громадян, коли відчувають деякі фінансові труднощі йдуть за допомогою у фінансові установи. Вони оформляють кредити та не завжди їм вдається вчасно їх погасити. Якщо борги вчасно не віддати, то можна зіткнутися віч-на-віч з колекторами, які будуть настійно переконувати оплатити борг.

Як стало відомо на дві колекторські компанії було накладено штраф. Рішенням Комітету з питань нагляду та регулювання роботи ринків небанківських фінансових послуг 19 листопада було висунуто рішення оштрафувати дві компанії ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Алурія» і ТОВ «Маніфою».

Колекторська компанія "Алурія" пред'являла вимоги юридичній особі, яка має борг, проте вони не були занесені до реєстру Національного банку. Дані порушення були зафіксовані три рази. За перше порушення було встановлено штраф у розмірі 85 000 гривень, за друге порушення сума зросла до 110 500 гривень, а от за третє порушення штраф досяг 136 000 гривень.

Друга компанія "Маніфою" також порушила правила етичної поведінки. За свою діяльність і за масу скарг від громадян компанії виставили штраф у розмірі 102 000 гривень.

Популярні статті зараз

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

У Національному банку відзначають, що поведінка співробітників даної колекторської компанії під час «розмов» з боржниками, призвело до максимальної суми штрафних санкцій.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що фінансова установа "ПриватБанк" безпідставно блокує рахунки своїх клієнтів.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли за що їм доведеться платити величезні суми штрафів.

Ще писав Новинар, що компанія "НОВА ПОШТА" почала блокувати рахунки своїх клієнтів, як і банки, названа причина.