МВФ виділить Україні близько 700 мільйонів доларів, як це вплине на курс американської валюти

МВФ виділило транш Україні в розмірі 700 мільйонів доларів, який надійде на рахунок до кінця червня 2022 року. Аналітики не виключають, що після отримання цих грошей українську валюту очікує чергове ослаблення. Інформацією ділиться РБК-Україна.

Американська валюта в поточному році демонструє рекордно низьку вартість і думки аналітиків розходяться. Одні запевняють, що долар трохи виросте в ціні, інші ж не виключають, що його ціна може знову знизиться до рекордних позначок.

Згідно з інформацією, отримання чергового траншу від МВФ може відбитися і на американській валюті. Старший фінансовий аналітик Тарас Котович зазначає, що українська гривня може падати, проте курс американського долара так і залишиться в межах 26,5-27 гривень за один долар.

Виходячи їх слів експерта, недавній продаж валюти "Укренерго" зміцнив українську валюту. Національний банк минулого тижня продавав валюту, з метою стримати ослаблення гривні. За той час було продано всього лише 108 мільйонів американських доларів, а куплено близько 5 мільйонів «зелених».

Навіть сплата квартальних податків, яка часто сприяє зміцненню української валюти, не змогла виправити ситуацію. На день 23 листопада курс зріс до 26,81 гривні за один долар. І це максимальна позначка за останні два місяці, але це не межа до кінця поточного року.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Лідер країни Володимир Зеленський зазначає, що кошти виділені МВФ будуть спрямовані на підтримку фінансової стабільності та боротьбу з наслідками коронавірусної інфекції. НБУ має намір за рахунок траншу зміцнити свою незалежність і досягти інфляційної мети 5%.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям радять реєструвати свої мобільні номери з метою безпеки.

Також повідомляв Новинар, що експерти дали прогноз щодо американської валюти до кінця поточного місяця.

Ще писав Новинар, що компанія "НОВА ПОШТА" блокує рахунки клієнтів, в чому причина.