Названо категорію українських пенсіонерів, яка має отримувати доплати до пенсії

В Україні пенсіонери отримують мізерні виплати, яких ледь вистачає на оплату всіх житлово-комунальних платежів. Про те, який розмір пенсійних виплат повинен бути встановлений для громадян старше 70 років розповідає інформаційний портал На пенсії.

Згідно з інформацією у громадян похилого віку, які переступили віковий рубіж 70 років, загальний розмір пенсійних виплат повинен бути встановлений на рівні 3 000 гривень і не менше і лише при наявності 30 років стажу для жінок і 35 років стажу для чоловіків.

Як стало відомо, з жовтня 2022 року громадянам похилого віку старше 70 років і до віку 75 років, мають намір встановити доплату в розмірі 300 гривень щомісяця.

Дане рішення було прийнято на засіданні Уряду 15 вересня поточного року. Ось тільки є певна умова - якщо пенсія у даної категорії громадян не перевищуватиме 10 340,35 гривні. Варто відзначити, що дана надбавка буде встановлена не залежно від наявності необхідної кількості страхового стажу.

Відзначається, що з першого жовтня наступного року у пенсіонерів від 70 до 75 років розмір пенсійних виплат повинен становити не менше 3 000 гривень при наявності 30 років стажу для жінок і 35 років для чоловіків.

Популярні статті зараз

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Все новости

У пенсіонерів, що перебувають у віковій категорії 70-80 років і стажі 20 років для жінок і 25 років для чоловіків пенсія становитиме близько 2 500 гривень і не менше.

А ось пенсіонерам старше 80 років і наявністю такого ж стажу, розмір пенсійних виплат буде на 100 гривень більше і складе 2 600 гривень, як і на сьогодні.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що названі причини за якими деяка категорія українських пенсіонерів може залишитися без пенсійних виплат.

Також повідомляв Новинар, що названа категорія пенсіонерів, яким підвищать розмір їх виплат на дев'ять відсотків у наступному році.

Ще писав Новинар, що названа Категорія українців яка може розраховувати на додатковий страховий стаж.