Виставлений на продаж раритетний "Запорожець", ціна кусається

В Америці виставили на продаж унікальний і старенький «Запорожець"в ідеальному стані, при цьому вартість його встановлена на рівні 18 000 американських доларів. За такі гроші можна купити іномарку, а не представника радянського автопрому. Інформацією ділиться Hyser.

Найчастіше старенькі "Запорожці" народні умільці переробляють в унікальні та дивовижні автомобілі. Одні створюють електромобілі, інші лімузини або ж всюдиходи. А зустрічаються і ті, хто намагається продати старенький автомобіль і заробити на ньому цілий статок.

Як стало відомо, в Америці, за популярний свого часу, ЗАЗ-965А, який в народі називали просто «горбатий», виставили ціну 18 000 «зелених». Варто відзначити, що автомобілів даної марки на поточний рік залишилося дуже мало.

Під капотом "Горбатого" встановлений мотор МеМЗ-965 з повітряним охолодженням і потужністю у 23 кінських сил. Максимальний швидкісний режим даного представника становить лише 80 км / год. Ще в 1960-х роках ЗАЗ-965 вважався народним автомобілем, який можна було придбати за доступною ціною.

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Замість пільг лише штрафи: все почнеться з 10 листопада, хто ризикує залишитись без 8,5 тис. грн

Все новости

Співробітники американського автосалону отримали "Горбатого" з України. Транспортний засіб спочатку пройшов перевірку і лише потім зайнялися його "апгрейдом" і повністю відреставрували.

Після всіх робіт з "Запорожцем" його виставили на продаж і встановили високу ціну — 18 000 доларів, хоча в Союзі його вартість визначали вартістю 1 000 пляшок горілки.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в мережі з'явилися знімки унікального "запорожця", який захоплює і дивує своїм зовнішнім виглядом.

Також повідомляв Новинар, що в Україні змінили номерні знаки і тепер на них заборонені цифри, але це стосується лише індивідуальних номерів.

Ще писав Новинар, що фахівці створили рейтинг б / у автомобілів, які можна придбати за 5 000 доларів.