Експерти попередили про подорожчання м'яса в півтора раза

В Україні стрімко зростають ціни на популярні продукти харчування і надалі очікувати здешевлення не варто. Фахівці попереджають, що з другого кварталу наступного року ціни на всі види м'яса можуть зрости як мінімум в половину. Про це розповідають Українські Новини.

Експерти відзначають, що Україні загрожує продовольча катастрофа. Річ у тому, що вартість кормів зросла в половину і свинарі можуть не тільки залишитися без прибутку, а ще й потерпіти збиток у розмірі 1 000-2 000 гривень на кожних 100 кілограмах живої ваги свиней.

Водночас у сусідній країні — Польщі, через зниження цін на свиней до 30 гривень за кіло, збитки свинокомплексів сягають 500 гривень на 100 кг живої ваги.

В Україні ж вартість закупівлі свиней підприємствами м'ясної галузі сягає 45 гривень за кіло і свинарі вже почали скаржитися на те, що зазнають збитків.

Відзначається, що в нашій країні доходи громадян самі мізерні ніж в інших країнах Європи, а витрати на продукти харчування складають близько 60% всіх доходів, при цьому в інших країнах цифри менше в 3-6 разів.

Популярні статті зараз

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Варто нагадати, що в Україні стрімко зросли ціни на сало. Цінники на "Генеральське" сало досягають 350 гривень за кілограм. Відзначається, що м'ясо для гасіння можна купити набагато дешевше.

Також дорожчає соняшникова олія і цукор, попри те, що в поточному році був відмінний урожай соняшнику і цукрових буряків. І ціна буде лише зростати.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в нашій країні відзначаються найвищі ціни на соняшникову олію, названа причина.

Також повідомляв Новинар, що в Україні зростуть ціни на популярні продукти харчування за що будемо платити більше.

Ще писав Новинар, що в Кабінеті Міністрів встановили нові ціни на пластикові пакети, скільки тепер будемо платити за них.