Українцям розповіли, за що можуть оштрафувати на круглу суму грошей

Як стало відомо, що членів парламентського Комітету з питань правоохоронної діяльності закликали переглянути, а також схвалити законопроєкт за №5050-1, який передбачає адміністративну відповідальність за публічні образи співробітників правоохоронних органів. Оскільки повна незахищеність гідності та честі поліцейських, привести може до критичного відтоку кадрів, а ще згубно вплине на криміногенну ситуацію в країні, підкреслив на телеграм-каналі відомства Олексій Білошицький, який є першим заступником начальника Департаменту патрульної полі.

Отже, звернувшись, він закликав Верховну Раду, щоб ті не тільки звернули увагу на ситуацію, що на сьогодні склалася в правоохоронній системі, а й вплинули на неї. Також Білошицький зазначив І те, що керівництво країни також зобов'язане збільшити фінансування, тобто заробітні плати основному складу. Зробити це необхідно в рамках перегляду закону "Про державний бюджет" на початок наступного року.

Що стосується адміністративної відповідальності за публічну образу співробітників правоохоронних органів, то тут передбачаються громадські або виправні роботи, а також штрафи:

  • Штраф, у розмірі від 850 до 1 700 гривень передбачається за образу співробітника поліції або непокору законній вимозі.
  • За дрібне хуліганство передбачається штраф у розмірі від 170 до 510 гривень.
  • Штраф за публічні заклики до невиконання законних розпоряджень правоохоронців становить від 510 до 850 гривень.

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям радять реєструвати свої мобільні номери з метою безпеки.

Також повідомляв Новинар, що експерти дали прогноз щодо американської валюти до кінця поточного місяця.

Ще писав Новинар, що компанія "НОВА ПОШТА" блокує рахунки клієнтів, в чому причина.