Українцям розповіли, що вартість соняшникової олії сягне 100 гривень за літр

На думку експертів, вже наступного року значно додасть у вартості соняшникову олію, тому ті спочатку і рекомендують поповнити свої запаси. Відзначається, що за один літр, українці змушені будуть платити близько 100 гривень, йдеться в матеріалі інформаційного порталу "УНІАН".

Отже, незважаючи на те, що врожай цього року був хорошим, подорожчання соняшникової олії в Україні, на жаль, не минемо. Крім того, зростуть в ціні й інші необхідні харчові продукти, хоча рекордсменом все ж залишається на їх тлі саме соняшникова олія. Експерти підкреслюють, що додало в ціні соняшникову олію за цей рік близько 80%.

Зазначається, що головною причиною подорожчання є підвищення цін на газ. Саме через це і виросли в ціні всі продукти першої необхідності.

Як підкреслив експерт Денис Макарчук, що до грудня цього року, в Україні поки ще триматиметься колишня вартість соняшникової олії. А ось про те, що може бути вже в січні та лютому, як заявив експерт - складно сказати, Оскільки багато що залежить від ціни на енергоресурси.

Популярні статті зараз

$1500 за монету: у мережі показали рідкісну копійку, яку знайшли на горищі. Фото

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Все новости

Однак у Міністерстві агрополітики до такого стрімкого зростання цін на соняшникову олію не бачать передумов. Але, незважаючи на це свої прогнози, щодо подорожчання, фахівці не змінюють.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в мережі з'явилися знімки унікального "запорожця", який захоплює і дивує своїм зовнішнім виглядом.

Також повідомляв Новинар, що в Україні змінили номерні знаки й тепер на них заборонені цифри, але це стосується лише індивідуальних номерів.

Ще писав Новинар, що фахівці створили рейтинг б/у автомобілів, які можна придбати за 5 000 доларів.