Синоптики розповіли в яких регіонах країни варто чекати рясних опадів, а де буде просто похмуро і холодно

Майже у всіх областях України 27 листопада прогнозується дощова, холодна і сира погода, і тільки в деяких регіонах країни буде похмуро, зате без опадів. Детально про погоду на 27 число, розповіли синоптики на сайті Укргідрометцентру.

Отже, згідно з їхнім прогнозом в північних областях України в цей день прогнозується холодна і дощова погода. Градусники при цьому вдень покажуть від + 5 до +7 градусів, проте вже вночі температура повітря знизиться до + 2 градусів.

Що стосується столиці України, а також центральних регіонів, то там 27 листопада опадів, як таких, не прогнозується, проте погода буде похмурою протягом усього дня і холодною. Градусники вдень піднімуться до позначки в + 8, місцями +10, а ось вже вночі опустяться до +2, місцями +4 градусів.

У південних же областях країни в цей день погода буде такою, як і в центральних. Протягом усього дня буде похмуро і холодно, а градусники покажуть +10. Проте вже вночі похолодає, і температура повітря знизиться до + 4 градусів.

У західних регіонах України частково похмуро і без опадів, а частково навпаки – дощитиме. Температура повітря в середньому вдень складе близько + 5, +8 градусів. А ось вже вночі похолодає і градусники опустяться до +1, місцями +4 градусів.

Популярні статті зараз

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

Третина до зарплати: підвищення виплат вчителям, кому розраховувати на добавку

Пенсіонерам додали 2000 грн до пенсії, але не всім, названі категорії щасливчиків

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Щодо Східних регіонів країни, то там прогнозується дощова погода протягом усього дня, а градусники коливатимуться в діапазоні від +5 до +7. Вночі прогнозується зниження температури повітря до -2, -3 градусів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в нашій країні відзначаються найвищі ціни на соняшникову олію, названа причина.

Також повідомляв Новинар, що в Україні зростуть ціни на популярні харчові продукти за що будемо платити більше.

Ще писав Новинар, що в Кабінеті Міністрів встановили нові ціни на пластикові пакети, скільки тепер будемо платити за них.