Стало відомо, що буде з пенсійними виплатами через 7 років

Отже, як заявила омбудсмен Людмила Денисова, що залишитися без пенсійних виплат може мало не кожен п'ятий українець, а все через неофіційне працевлаштування. Крім того, на її думку, прогнози дійсно не втішні, пише інформаційний портал "На Пенсії".

Також Денисова додала, що вже через 6 років, українці, які досягли пенсійного віку, тобто ті, яким виповнилося 60 років, можуть залишитися без пенсійних виплат. Торкнеться це мало не половини населення українців, які досягли 60-річного віку. Крім того, серед усього населення, на її думку, право на виплату пенсії, а також на соціальний захист втратити може вже кожен п'ятий українець.

Денисова заявила, що причиною всьому цьому може бути неофіційне працевлаштування, оскільки через це у людини, для отримання пенсійних виплат, не буде в достатній кількості необхідного страхового стажу.

А згідно з новим законодавством, то у 2027 році українцям, для того, щоб вчасно отримати свої пенсійні виплати та вийти на заслужений відпочинок, необхідно буде мати вже як мінімум 35 років страхового стажу для чоловіків і як мінімум 30 років стажу для жінок. Крім того, ті що працюють неофіційно на сьогодні, просто не можуть виконати дані вимоги щодо необхідного страхового стажу. Виходячи з цього близько 45% громадян, яким виповнилося 60 років, залишитися можуть без права на пенсію.

Популярні статті зараз

Чи будемо платити більше? У рахунках за газ з'явиться новий рядок

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Все новости

А щоб не виправдалися такі прогнози, то просто необхідно проводити роз'яснювальну роботу щодо наслідків неофіційного працевлаштування.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в мережі з'явилися знімки унікального "запорожця", який захоплює і дивує своїм зовнішнім виглядом.

Також повідомляв Новинар, що в Україні змінили номерні знаки й тепер на них заборонені цифри, але це стосується лише індивідуальних номерів.

Ще писав Новинар, що фахівці створили рейтинг б /у автомобілів, які можна придбати за 5 000 доларів.