Названо дати офіційних святкових вихідних днів

Кожен рік в Україні починається з Новорічних свят, а також з великої кількості вихідних днів. Не виключенням є і 2022 рік, оскільки в українців, так само як і завжди, буде достатньо вихідних днів у зв'язку зі святами. Але, отримають громадяни аж два уїк-енду, замість одного святкового тижня, пише інформаційний портал ТСН.

Як правило, всіх українців в кінці року цікавить питання про те, скільки ж вихідних днів у них буде на цей раз. Так ось, першим офіційним вихідним днем є католицьке Різдво, яке святкують напередодні Нового року, 25 грудня. А оскільки потрапляє це число в поточному році в суботу, то вихідним буде ще й понеділок, тобто 27 Грудня. Що стосується 24 грудня, напередодні католицького Різдва, то цей день, швидше за все, буде скороченим. Додому піти 24 числа в п'ятницю можна буде на годину раніше, ніж зазвичай.

Наступні вихідні почнуться з 1 січня, а оскільки воно теж припадає на суботу, то в українців офіційними вихідними будуть вважатися 1, 2, 3 число. Відносно 31 Грудня, то цей день, як завжди, буде скороченим, тому всі українці підуть з роботи на годину раніше і встигнуть приготуватися до новорічної ночі, накрити на стіл та інше.

Отже, що стосується різдвяних вихідних днів, то у 2022 році почнуться вони з п'ятниці, так 7 число припадає саме в цей день. Після чого офіційними вихідними вважатися будуть не тільки 7, а також і 8, 9 січня. На роботу українцям потрібно буде вийти вже 10 числа. Що стосується 6 січня, коли всі святкують Святий вечір, то цей день буде скороченим, як зазвичай, на одну годину.

А ось щодо шкільних новорічних канікул, то почнуться вони з 24 грудня і триватимуть аж до 10 січня.

Популярні статті зараз

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що фінансова установа "ПриватБанк" безпідставно блокує рахунки своїх клієнтів.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли за що їм доведеться платити величезні суми штрафів.

Ще писав Новинар, що компанія "НОВА ПОШТА" почала блокувати рахунки своїх клієнтів, як і банки, названа причина.