Сира і дощова погода прогнозується в Україні 29 листопада

Синоптики розповіли, що 29 листопада по всій території України прогнозується холодна, сира і дощова погода. Крім того, в деяких областях ймовірні опади у вигляді снігу або снігу з дощем, йдеться на сайті Укргідрометцентру.

Отже, почнемо, мабуть, з північних регіонів країни, там 29 листопада буде не тільки похмуро і сиро, а й дощитиме протягом усього дня. Температура повітря при цьому складе близько + 6, +8 градусів. Однак вночі прогнозується зниження температури повітря до + 4 градусів.

У центрі України, і в столиці в цей день також буде сиро і дощитиме протягом дня. Градусники покажуть вдень + 6, максимум +10, а ось вже вночі прогнозується похолодання і зниження температури повітря до +5 градусів.

Дощова і сира погода прогнозується і в південних областях України 29 числа. Тому градусники покажуть +10, +13 вдень, а ось вже вночі всього лише +6 градусів.

Що стосується західних регіонів країни, то там 29 листопада крім дощів варто очікувати ще й мокрого снігу. Температура повітря протягом дня буде коливатися в діапазоні від + 2 градусів до +6. Вночі набагато не похолодає, тому нижче +2 градусів стовпчики термометрів не опустяться, однак і вище +4 не піднімуться.

Популярні статті зараз

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Все новости

Похмуро і дощитиме також і на сході України. Там вдень градусники покажуть від + 9 до +12, а ось вночі від +5 до +7 градусів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в нашій країні відзначаються найвищі ціни на соняшникову олію, названа причина.

Також повідомляв Новинар, що в Україні зростуть ціни на популярні харчові продукти за що будемо платити більше.

Ще писав Новинар, що в Кабінеті Міністрів встановили нові ціни на пластикові пакети, скільки тепер будемо платити за них.