Наступного року українцям доведеться більше грошей викладати за інтернет

Жителі української столиці зіткнулися з тим, що чисельність телеком-компаній стає все менше, а вартість домашнього інтернету перевалила за психологічну позначку. На даний момент найдоступніший тариф у Києві становить 280 гривень щомісяця, розповідає UBR.

Олександр Арутюнян, член правління Інтернет Асоціації України зазначив, що тариф зі 100 Мбіт/с вже перевищив максимум у 200 гривень щомісяця, а швидкість в 1 Гбіт/с обійдеться вже більш ніж в 300 гривень. На підвищення цін вплинули кілька факторів, серед яких і зростання цін на кабель, і логістика з митами. Вплив зробило і зростання цін на доступ до будинкової інфраструктури.

Фахівець також підкреслив, що на ринку вже скоро відбудеться підвищення тарифів на доступ до кабелів "Укртелекому". Крім цього, невисокі заробітні плати в індустрії призводять до того, що фахівці просто звільняються і переходять в інші галузі.

Підвищення цін на інтернет в Київстарі пояснили необхідністю, викликаною зростаючими розцінками на кабель, збільшення вартості світла, а також інфляції. У той же час є провайдери, які змінювати свої тарифи не планують, наприклад, "Ланет". Що стосується клієнтів "Укртелекому", то наступного року тарифи для старих клієнтів коштуватимуть від 170 до 360 гривень, залежно від місця проживання та швидкості мережі.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

3000 мінімальна пенсія: Кабмін визначив, хто отримає такі виплати

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що фінансова установа "ПриватБанк" безпідставно блокує рахунки своїх клієнтів.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли за що їм доведеться платити величезні суми штрафів.

Ще писав Новинар, що компанія "НОВА ПОШТА" почала блокувати рахунки своїх клієнтів, як і банки, названа причина.