НБУ повідомив на скільки та коли зростуть ціни на газ

Як стало відомо, що наступного року українців чекає багато нововведень, серед яких і подорожчання газу, а також підвищення ціни на комунальні послуги. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого на інформаційному порталі "На Пенсії".

Отже, збільшаться в новому році для українців тарифи на блакитне паливо на 15%. Розповів про це Володимир Лепушинський, який є директором Департаменту монетарної політики НБУ.

За словами Лепушинського, підняття ціни на блакитне паливо, а також подорожчання тарифів може відбутися не раніше, ніж після закінчення цього опалювального сезону. Якщо ж бути точніше, то в наступному році після квітня місяця.

Ще Лепушинський назвав і причини такого збільшення цін.

Так ось, першою причиною є епідеміологічна ситуація в країні, пов'язана з пандемією коронавірусу. Відзначається, що саме це і спровокувало економічну кризу не тільки в Україні, а й у всьому світі.

Популярні статті зараз

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

В Україні підняли зарплати: скільки отримуватимуть лікар і медсестра

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Що стосується другої причини, то їй є подорожчання енергоресурсів, а ще зниження врожаю основних сільськогосподарських культур, які якраз і є сировиною для виробництва харчових продуктів.

Відзначається, що після основної фази економічної кризи в Європі, відбудеться спад, після чого вже настане певна корекція цін, тобто вони повинні знизитися. А це вже і дозволить не сильно підвищувати тарифи на блакитне паливо.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що фінансова установа "ПриватБанк" безпідставно блокує рахунки своїх клієнтів.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли за що їм доведеться платити величезні суми штрафів.

Ще писав Новинар, що компанія "НОВА ПОШТА" почала блокувати рахунки своїх клієнтів, як і банки, названа причина.