Після Нового року ціна на хліб може переступити позначку в 40 гривень

В Україні стрімко зростають ціни на популярні продукти харчування. Українці відчули подорожчання соняшникової олії, круп, цукру, м'яса і сала та неодноразово чули про підвищення цін на хліб. Як стало відомо, після новорічних свят звичайний круглий буханець хліба коштуватиме понад 40 гривень. Інформацією ділиться Главком.

Експерти відзначають, що причина такого стрімкого і різкого подорожчання полягає в нестачі зерна, яке потрібно для випічки хліба. Всупереч тому, що в нашій країні відзначався, відмінний урожай зернових ціна на хліб буде рости й далі.

Фахівці аграрного ринку не бачать ніяких причин для зниження вартості хліба і хлібобулочних виробів, при цьому відзначають кілька причин для їх подорожчання.

Одна з причин полягає в низькій якості зерна зібраного врожаю. Як виявилося, близько 40% зерна, що було зібрано в поточному році аграріями, придатне для випікання хліба. А ось 60% зерна, є фуражним зерном, яке придатне лише для приготування кормів для тварин.

Відзначається, що навіть і цих 40% вистачило б для внутрішніх потреб, проте українські аграрії краще відправлять зерно на експорт, щоб отримати виручку. І саме це є другою причиною такого стрімкого подорожчання.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Може торкнутися кожного: штраф 8500 грн, за що каратимуть українців у 2022 році

Все новости

Українські пекарі зазначають, що для випічки хліба їм доведеться купувати зерно за кордоном. При цьому, можливо вони будуть купувати "власне" зерно, але вже за вищою вартістю. Враховуючи всі причини за один буханець хліба після новорічних свят українцям доведеться платити понад 40 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в нашій країні відзначаються найвищі ціни на соняшникову олію, з чим це пов'язано.

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни практично на всі продукти харчування й ось експерти попередили про подорожчання м'яса майже в півтора раза.

Ще писав Новинар, що українців попередили про подорожчання цукру, скільки тепер доведеться віддати за кілограм.