Фахівці розповіли, скільки потрібно відкладати, щоб накопичити мільйон до пенсії

Багато хто впевнений, для того, щоб стати мільйонером, потрібно мати дохідну власну справу, або керувати чималим бізнесом. Однак це виявилося не так. Якщо взяти собі за звичку ще з ранніх років відкладати щомісяця якусь суму, то до старості можна мільйонером. Інформацією ділиться MC.today.

Фінансовий експерт підрахував, скільки потрібно коштів відкладати та під які відсотки, щоб в старості бути мільйонером. Правда він говорив не про мільйон гривень, а про американські долари, але такий підрахунок підходить для будь-якої валюти.

На результат інвестування впливає кілька факторів - це розмір щомісячної суми вкладень, їх прибутковість і термін накопичень. У зв'язку з чим, потрібно кошти відкладати раніше і побільше. Таким чином є всі шанси накопичити мільйон до старості. І не варто забувати про інфляцію, яка може негативно позначитися на накопиченнях.

Згідно з підрахунками, існує три варіанти з різними ставками для громадян 30 років, які мріють вийти на заслужений відпочинок у віці 65 років. І ось що вийшло:

Варто відзначити, що чим раніше людина почала відкладати кошти, тим у нього вище шанси накопичити заповітний мільйон до старості. Найбільше доведеться відкладати при ставці 3%.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що стало відомо про долю пенсійних виплат через сім років.

Також повідомляв Новинар, що українським пенсіонерам розповіли, хто з них може розраховувати на підвищення їх виплат в наступному році.

Ще писав Новинар, що названа Категорія українських пенсіонерів, яка може розраховувати на доплату в розмірі 300 гривень до їх пенсій.