В Україні підвищать тарифи на блакитне паливо на 200%, у зв'язку з вимогою МВФ

Вартість блакитного палива в Україні зросте на 200%, після підписання нового меморандуму з МВФ. Названо терміни першого етапу підвищення вартості газу для побутових споживачів. Інформацією ділиться Тудей.

Уряд нашої країни підписав меморандум з Міжнародним валютним фондом, для того, щоб отримати новий кредитний транш на суму 700 мільйонів доларів, в якості фінансової допомоги.

Виходячи з документа, українська сторона взяла на себе зобов'язання продавати на вільному ринку не менше половини обсягу блакитного палива видобутого підприємством «Укргазвидобування».

Після підписання договору з МВФ Україна отримає черговий транш фінансової допомоги, за який українці візьмуться старанно розплачуватися вже з наступного року. Вартість блакитного палива для населення підніметься на 50-70%, а вже з 2024 року на цілих 200%.

Згідно з інформацією, якщо державна компанія "Укргазвидобування" продаватиме видобутий газ до половини обсягів на вільному ринку, то це буде поганий сценарій розвитку подій і виправити ситуацію буде неможливо.

Популярні статті зараз

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Притягують неприємності: які речі в оселі не можна показувати гостям

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Все новости

В Україні та так стрімко зростають ціни на популярні продукти харчування та житлово-комунальні послуги. Підвищення тарифів на блакитне паливо, яке і так ледь оплачують громадяни, помітно вдарить по кишені українців.

Підвищення вартості енергоресурсів призведе до інфляції і чергове підвищення продуктів харчування.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що наступного року українці платитимуть набагато більше за використання Інтернету.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли, що потрібно зробити, щоб отримати переплату за блакитне паливо.

Ще писав Новинар, що американська валюта в поточному році показала рекордні низькі позначки і фахівці розповіли, що буде з курсом валюти до кінця поточного місяця.