Українцям розповіли, як вони будуть розраховуватися за кредит МВФ

Як стало відомо, що на вимогу МВФ Кабінет Міністрів погодився не підвищувати мінімальну заробітну плату на рівень, що перевищує інфляцію +2%. Однак збільшиться мінімальна зарплата у 2022 році лише на 3%, йдеться на сайті Мінфіну.

Отже, в меморандумі з Фондом передбачено наступне: введення високих штрафів за борги по комуналці, а також підвищення тарифів на рівень вище собівартості.

У меморандумі йдеться, що спочатку планується обмежити зростання мінімальної заробітної плати, а також фонду зарплати працівників в інших держсекторах на рівень інфляції +2%. Після чого посилюватимуть адресний характер соцпрограм.

Також, на газ підвищать тарифи на рівень вище собівартості, але субсидії, при цьому, збережуть. У документі йдеться, що зусилля передбачають повернення квазіфіскальних дефіцитів тарифами, що перевищують собівартість газу, але при цьому захищаючи вразливі верстви населення.

Штрафуватимуть за борги по комуналці. У Меморандумі написано про те, що розробляється відповідні інструменти для ПЕК, щоб забезпечити стягування з домогосподарств платежів.

Популярні статті зараз

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Тарифи на газ не обмежуватимуть, а також переглянуть на опалення тарифи. Ще в документі написано про те, що вони зобов'язуються не вводити ніяких обмежень цін на газ, який поставляється домогосподарствам, а ще гарантується, що визначатися оптові ціни будуть на ефективному і прозорому ринку. Крім того, ще буде забезпечено те, щоб були переглянуті всі тарифи на опалення, які визначені органами місцевої влади.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що стало відомо про долю пенсійних виплат через сім років.

Також повідомляв Новинар, що українським пенсіонерам розповіли, хто з них може розраховувати на підвищення їх виплат в наступному році.

Ще писав Новинар, що названа Категорія українських пенсіонерів, яка може розраховувати на доплату в розмірі 300 гривень до їх пенсій.