Синоптики дали прогноз, якою буде погода 30 Листопада і в яких регіонах країни випаде сніг

В Україні 30 Листопада прогнозується місцями ясна погода, а в деяких частинах країни ймовірні опади у вигляді снігу. Також, крім снігопадів, можливі й дощі. Про те, якою саме буде погода в цей день, стало відомо з інформації, опублікованої на сайті Укргідрометцентру.

Отже, в північних регіонах України 30 Листопада прогнозується відносно ясна погода і бе опадів. Стовпчики термометрів вдень піднімуться всього лише до + 1 градуса. А ось вночі похолодає і градусники покажуть вже -1.

Що стосується столиці, а також центральних областей України, то там 30 числа теж прогнозується відносно ясна і без опадів погода, з денною температурою повітря в +2, а нічною в 0 градусів.

У південних областях України 30 листопада погода буде місцями ясною, а місцями навпаки – похмурою і з опадами у вигляді дощів. Вдень градусники покажуть + 4, +5 градусів. А ось вночі прогнозується не вище + 3 градусів.

Похмуро і сиро буде 30 числа в західних регіонах країни. Більш того, там варто ще й очікувати снігу. Денна температура повітря складе всього лише +1 градус, а вночі прогнозується до -1.

Популярні статті зараз

Засмагати можна буде з червня: синоптики прогнозують фантастичне літо 2022

$1500 за монету: у мережі показали рідкісну копійку, яку знайшли на горищі. Фото

Не можна довго дивитися в дзеркало: велике свято 20 січня, прикмети та заборони

Снігопади та хуртовини затримаються, коли закінчиться зима, прогноз народного синоптика

Все новости

На сході України погода буде сирою, похмурою і дощовою. Вдень стовпчики термометрів піднімуться до + 6, місцями +10 градусів. Однак вночі буде трохи свіже, всього лише + 6 градусів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що стало відомо про долю пенсійних виплат через сім років.

Також повідомляв Новинар, що українським пенсіонерам розповіли, хто з них може розраховувати на підвищення їх виплат в наступному році.

Ще писав Новинар, що названа Категорія українських пенсіонерів, яка може розраховувати на доплату в розмірі 300 гривень до їх пенсій.