В Україні гуртові ціни на картоплю знизилися, але в супермаркетах залишаться колишніми

У нашій країні стрімко зростають ціни на популярні продукти харчування, однак при різкому подорожчанні відзначається і зниження цін на картоплю. Як стало відомо, в Україні впали оптові ціни на популярний продукт. Однак роздрібні ціни в магазинах і супермаркетах залишаться колишніми. Інформацією ділиться Агротренд.

Експерти відзначають, що продавці скористалися зниженням гуртових цін, щоб хоч так поправити своє становище. Українці вже за два роки встигли звикнути до дорогої картоплі та не варто сподіватися на здешевлення даного продукту, адже незабаром ціна на нього знову виросте.

Так міркують продавці та не поспішають знижувати ціну. Попри те, що гуртові ціни пішли вниз після зібраного врожаю, мережі супермаркетів не поспішають знижувати роздрібні ціни. Відзначається, що за рік потова вартість картоплі знизилася на 31%, а ось в київських супермаркетах так і не відбулося зниження вартості. У деяких регіонах країни відбулося здешевлення на 1-5%.

Разом з тим не варто звинувачувати рітейлерів, адже у них є маса причин залишати ціни на колишньому рівні. В першу чергу на це впливає якість картоплі, яке стало більш високим і має продаватися дорожче.

І ще одна причина полягає в тому, що витрати супермаркетів на персонал, оренду, енергоносії та інше ростуть і щоб не прогоріти їм доводиться тримати ціну на цьому рівні.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що після новорічних свят ціна на хліб може досягти величезних висот, за один буханець доведеться віддати близько гривень.

Також повідомляв Новинар, що з наступного року українці платитимуть набагато більше за використання Інтернету.

Ще писав Новинар, що в Україні значно дорожчає соняшникова олія і ціна за літр може досягти 100 гривень.