Народні умільці переробили старий і іржавий "горбатий" в дивне гоночне авто

Найчастіше народні умільці експериментують зі старими представниками радянського автопрому. Раритетні "Запорожці" іноді перетворюються в дивовижні творіння, які володіють не тільки відмінними зовнішніми даними, але і дивовижними можливостями. І ось ще про одну "переробку» розповідає інформаційний портал Стіна.

Володар старенького "Запорожця" не хотів так просто прощатися з автомобілем і довго роздумував, як же вдихнути друге життя "горбатому". Він бажав створити унікальне авто, яке могло б скласти конкуренцію нинішнім іномаркам.

В кінцевому підсумку поглядам автолюбителів постав унікальний ЗАЗ-965 з сучасним бензиновим двигуном, який був запозичений у російської Lada Priora. Для розширеної колісної бази були замінені арки, і стокова підвіска була взагалі викинута. Деталі також були запозичені у Лади.

Варто відзначити, що у двигуна залишили звичне для «Запорожця» кормове розташування та оснастили турбонадувом. Таким чином перед автолюбителями постав швидкісний ЗАЗ-965, який не тільки виглядає ефектно, але і може похвалитися своїм швидкісним режимом. Двигун зміг продемонструвати цілих 380 кінських сил потужності.

Варто відзначити, що народні умільці часто для своїх творінь використовують Зази. Вони створюють унікальні електромобілі, лімузини та навіть спорткари. Разом з тим деякі раритетні авто в первозданному вигляді, виставляють на продаж і ціни на них вражають.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що на продаж виставили старенький "Запорожець" за ціною нової іномарки.

Також писав Новинар, що в мережі з'явилися дивовижні фотознімки старенького "Запорожця" після тюнінгу - ось це шедевр.

Ще Новинар повідомляв, що в Україні змінюють номерні знаки, кого і як це торкнеться.