Кампанія "Нафтогаз" вже з 1 січня переведе частину своїх абонентів на інший тариф

Як стало відомо, що кампанія "Нафтогаз "нагадала своїм споживачам, про завершення терміну дії тарифу "Річний", яким ті користуються. Тому, у зв'язку з цими обставинами, споживачі будуть переведені вже на інший тариф, пише інформаційний портал "На Пенсії".

Отже, закінчується термін дії тарифу "Річний" 31 грудня поточного року. Виходячи з цього, з 1 січня вже всі абоненти кампанії "Нафтогаз", які користувалися даним тарифом, будуть переведені на інший тариф на блакитне паливо.

Відзначається, що споживачі вже не зможуть вибрати тариф під назвою "Комфортний сезон", а все тому, що розрахований він тільки на опалювальний сезон, і має свої особливості, а саме, що заявку про перехід на цей тариф можна було подати лише до 31 жовтня поточного року.

Тому і виходить, що всім користувачам тарифу "Річний", термін дії якого ось-ось вже закінчується, нічого іншого не залишається, як перейти з 1 січня на новий тариф, а саме на "Фіксований", яким на сьогодні користується дуже багато клієнтів"Нафтогазу".

Правда є і свої мінуси в тарифі "Фіксований", оскільки він трохи вище тарифу "Річного", однак, незважаючи на це він все одно залишається одним з найнижчих тарифів в Україні в кампанії "Нафтогаз". А точніше, дорівнює він за один метр кубічний 7,96 гривні. Крім того, така ціна збережеться на нього до квітня місяця 2022 року.

Популярні статті зараз

Дешевше кинути: в Україні пачка сигарет подорожчала до 70 грн, дані Держстату

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Все новости

А ось те, яким вже з 1 травня буде даний тариф на блакитне паливо, на сьогодні ще невідомо, однак, цілком ймовірно, що він все ж буде хоч і трохи, але вище нинішнього.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що стало відомо про долю пенсійних виплат через сім років.

Також повідомляв Новинар, що українським пенсіонерам розповіли, хто з них може розраховувати на підвищення їх виплат в наступному році.

Ще писав Новинар, що названа Категорія українських пенсіонерів, яка може розраховувати на доплату в розмірі 300 гривень до їх пенсій.