Експерти поділилися своїми припущеннями, щодо причин подорожчання долара

Як стало відомо, що вартість американської валюти в Україні, так би мовити "підштовхнули" негативні новини всередині країни. Тобто, виходить, що з одного боку українців лякають, через брак енергоресурсів, прийдешнім енергокризом, а з іншого - говорять силовики та високопоставлені політики про загрозу військового вторгнення з боку РФ, пише інформаційний портал "Обозреватель".

Так ось, користуються подібними новинами на свою користь спекулянти. Адже саме з їх допомогою курс американської валюти та перейшов психологічну позначку, після чого почав плавно рухатися до нової межі, а саме у 27,5 гривень за долар.

Відзначається, що курс американської валюти в Україні в кінці листопада перейшов позначку у 27 гривень, тому експерти, яких опитали, впевнені в тому, що така тенденція триватиме і далі. Тобто, виходить, що валюта буде плавно рухатися до позначки у 27,5 гривень за долар. Подорожчати "американець" може в перший тиждень грудня приблизно на 10-20 копійок, в результаті чого досягне вже позначки у 27,2 гривні за долар.

Крім того, щоб згладити тенденцію, єдиним покупцем на сьогодні залишається НБУ. Як заявив керівник відділу аналітики Андрій Шевчишин, що вони очікують, на сьогодні, продовження зниження курсу валюти та закріплення її в діапазоні від 27,05 до 27,15 гривні за долар. А ось вже потім, цілком може досягти й позначки у 27,5 гривень.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

$1500 за монету: у мережі показали рідкісну копійку, яку знайшли на горищі. Фото

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Все новости

А ось аналітик Олександр Болтян вважає, що не вдасться уникнути подорожчання "американця". Більш того, за його словами вище позначки 27,5 курс не підвищиться. Експерт каже, що коливатися, на тижні, тобто з 29 листопада і по 5 грудня, долар буде в рамках 27-27, 5 гривень.

Згоден з таким прогнозом і старший аналітик "Альпарії", Вадим Іосуб, оскільки він вважає, що рости валюта буде як мінімум протягом тижня. На міжбанку, за його оцінкою, Долар буде перебувати в межах позначки у 27,2 гривні. Продавати ж валюту українці будуть за 27,1 гривні за Долар, а от купувати вже по 27,3 гривні.

На думку Шевчишина, гривня продовжує перебувати під впливом, як геополітичних ризиків, так і складної ситуації в енергетичній сфері, а єдиним покупцем і далі залишається НБУ, який таким чином намагається згладити тенденцію. Так само ще однією причиною подорожчання "американця" на думку Болтяна є спекулянти, спеціально розводять паніку на ринку, щоб більше заробити на валюті.

Так ось, вартість долара в Україні може бути стабільним тільки в тому випадку, коли всередині країни буде спокійна внутрішньополітична ситуація.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що на продаж виставили старенький "Запорожець" за ціною нової іномарки.

Також писав Новинар, що в мережі з'явилися дивовижні фотознімки старенького "Запорожця" після тюнінгу - ось це шедевр.

Ще Новинар повідомляв, що в Україні змінюють номерні знаки, кого і як це торкнеться.