Україна, заради фінансової допомоги від МВФ, погодилася обмежити зарплати та підняти тарифи

МВФ виділяє Україні велику суму. Кабінет міністрів на вимогу МВФ дав згоду не підвищувати мінімальний розмір заробітної плати на рівень, який перевищує інфляцію, плюс ще 2%. У зв'язку з цим мінімальна заробітна плата зросте лише на 3% наступного року. Інформацією ділиться Обозреватель.

Відзначається, що деякі зміни торкнутися і тарифів. Наприклад, у договорі з Фондом було погоджено і підвищення тарифів на рівень вище собівартості, і підвищення розміру штрафу за борги з житлово-комунальних платежів.

У документі йдеться про те, що буде обмежено зростання мінімальної заробітної плати та фонду заробітної плати працівників в інших державних секторах на рівень інфляції полюс 2%, а ще переглядатимуть і посилюватимуть соціальні програми.

Разом з тим українцям варто приготуватися до зростання цін на блакитне паливо. В уряді мають намір встановити тарифи на рівні вище собівартості. Однак при підвищенні цін не будуть забувати та про вразливі верстви населення.

За борги по комунальних платежах очікується збільшення суми штрафу. Крім того, в уряді не мають наміру вводити ніякі обмеження вартості блакитного палива домогосподарствам. Крім того, всі тарифи на опалення, які встановлює місцева влада, будуть переглянуті.

Популярні статті зараз

5 причин, коли можна переводити понад 5000 грн: в яких випадках точно вашу карту не блокуватимуть

Дешевше кинути: в Україні пачка сигарет подорожчала до 70 грн, дані Держстату

Великий гріх: Водохресний святвечір 2022, що категорично не можна робити

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що потрібно зробити українцям якщо у них відзначається переплата за блакитне паливо і як повернути переплачене.

Також повідомляв Новинар, що в Україні гуртові ціни на картоплю пішло вниз, проте вартість популярного продукту в супермаркетах залишилася колишньою.

Ще писав Новинар, що Національний банк попередив про підвищення вартості блакитного палива і коли очікувати подорожчання.