Київські тепловики пояснили нарахування "інфляційних втрат" за тепло і гарячу воду

КП "Київтеплоенерго" повідомило, що з літа поточного року змушені нараховувати близько 3% річних та інфляційних втрат, але лише тим українцям, які мають борги та усвідомлено накопичували їх. Інформація була розміщена на офіційному сайті Києва.

На жаль в Україні встановлені високі тарифи на тепло і гарячу воду, а мізерні пенсії й заробітні плати не дають можливості вчасно оплачувати житлово-комунальні послуги. Але є й такі громадяни, які навмисне відмовляються платити «за рахунками».

Як виявилося, в столиці величезна кількість боржників є власниками жител в центрі Києва, площа яких перевищує 100 квадратів.

На підприємстві зазначають, що це один з антикризових заходів, які допомогли підприємству накопичити кошти для стабільного проходження опалювального сезону в умовах нестачі блакитного палива.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Нові гроші в Україні: чим замінюють паперові гривні

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Дані заходи проводять в рамках норм чинного законодавства і відповідно до соціальної справедливості щодо споживачів, які вчасно і в повному обсязі оплачують рахунки.

Відзначається, що підприємство спочатку інформує громадян про існуючі способи врегулювання питання про заборгованість, в тому числі та про механізм розстрочки боргу. Тепловики звертають увагу на відсотки та інфляційну складову боргу, які не є штрафом.

Споживачі, які повністю оплачують борг за послуги або ж складають договір у наступному перерахунку вже не отримають нарахувань у розмірі 3% річних та інфляційних втрат.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що кліматологи попередили українців про майбутню зиму і повідомили до яких погодних явищ готуватися.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як зростуть тарифи на комуналку з приходом наступного року.

Ще писав Новинар, що компанія "Нафтогаз" має намір підняти тариф на блакитне паливо майже у два рази, кого торкнеться.