Верховна Рада планує масово відключати мобільні телефони, під загрозою всі абоненти

Народні обранці внесли новий законопроєкт, згідно з яким, мобільні телефони, які неможливо ідентифікувати, будуть відключати від мобільного зв'язку. Даною інформацією ділиться Стіна.

Для того, щоб захистити інтереси держави та телекомунікаційних послуг, в уряді мають намір відключати деяку категорію громадян від мобільної мережі. Також це дозволить привести законодавство у відповідність до вимог Міжнародного союзу електрозв'язку.

Народні обранці впевнені, що новою постановою, вони зможуть щорічно поповнювати державний бюджет майже на два мільярди гривень. Якщо ж закон приймуть, то він набуде чинності вже з першого липня наступного року.

Виходячи з документа, всі користувачі повинні будуть пройти ідентифікацію. Для того, щоб цей проєкт діяв без проблем, потрібно ввести автоматизовану інформаційну систему обліку інтернаціональних ідентифікаторів і обмежити доступ кінцевого обладнання мобільного зв'язку.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

5 причин, коли можна переводити понад 5000 грн: в яких випадках точно вашу карту не блокуватимуть

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Все новости

Разом з тим введуть три "кольорових" списку - "білий", "сірий" і "чорний". У білому виявляться ті абоненти, які пройшли ідентифікацію і можуть спокійно користуватися мобільними. У "сірому" будуть знаходиться мобільні телефони, які мають тимчасовий дозвіл на використання і в "чорному" списку виявляться мобільні, які містять ідентифікатори обладнання, що повинні бути заборонені.

Мобільні компанії припинять обслуговувати мобільні телефони, яких вони не зможуть "розпізнати". Також в документі передбачено і відключати від мобільної мережі вкрадені мобільні телефони. 

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що один з великих мобільних операторів "Київстар" планує оновити застарілі тарифні плани.

Також повідомляв Новинар, що за порушення ПДР і скоєння ДТП з летальним результатом мають намір встановити покарання у вигляді 15 років в'язниці.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли за що їх можуть оштрафувати на круглу суму.