Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні на початку грудня

У першій декаді грудня, своїми постійними та різкими перепадами температур, погода може засмутити українців. До того ж, згідно з прогнозами синоптиків, то в деяких частинах України цілком вірогідні сильні снігопади, а в деяких регіонах навіть морози до -23 градусів вночі та до -15 вдень, йдеться на сайті gismeteo.

Отже, згідно з даними ресурсу gismeteo, то в перші дні грудня, а точніше 2 і 3 числа, погода здивує українців потеплінням до +10 градусів місцями. Проте вже до вихідних почне холоднішати.

Щодо снігопадів, то вони ймовірні на початку наступного тижня, а ось що стосується великих морозів, то їх варто очікувати ближче до середини місяця, тобто з 8 грудня.

У північних регіонах країни, ближче до середини місяця, прогнозуються нічні морози до-21-23 градусів, а ось вдень градусники будуть показувати від -10 до -15 градусів.

Після чого, вже з середини місяця і до кінця грудня стабілізується синоптична ситуація, тому значних перепадів не прогнозується.

Популярні статті зараз

Економити на опаленні не вийде в Україні різко дорожчають дрова

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

У столиці з 1 і по 9 грудня погода буде мінливою, тому градусники кілька днів поспіль показуватимуть "плюсову" температуру, але при цьому ймовірні опади у вигляді мокрого снігу, або ж невеликий "мінус" з ясною погодою. Потім, 8 грудня можуть вдарити вже морози до -14 градусів, після чого знову потеплішає, і середня температура до кінця місяця коливатиметься в межах від +2 до -1 градуса.

У східних регіонах країни, з 1 і по 10 грудня, погода буде мінливою, градусники покажуть від +13 і до -5 градусів. А ось вже після 10 числа в основному буде триматися "плюсова" температура. Ймовірні опади у вигляді мокрого снігу.

У південних областях України мінливою погода буде з 1 і по 9 грудня. Градусники в цей період часу будуть коливатися від +10 до -4 градусів. А ось вже після 10 числа, прогнозується похмура погода з опадами у вигляді снігу або дощу. Температура повітря при цьому в середньому складе + 4 градуси.

У західних регіонах країни мінливою погода буде з 1 і по 10 число, з температурними гойдалками від +6 до -10 градусів. А ось вже після 10 грудня погода буде похмурою і з "плюсовою" температурою повітря, в середньому +2 градуси.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 29 листопада, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар, що після новорічних свят українцям доведеться купувати хліб майже за 40 гривень і більше, стала відома причина.

Ще писав Новинар, що православним і католикам розповіли коли наступного року вони відзначатимуть Великдень.