Українцям розповіли, чого чекати від деяких компослуг наступного року

Протягом наступних трьох років в нашій країні буде проводитися реформа ЖКГ, яка обійдеться у значні 300 мільярдів гривень. Зокрема, вона торкнеться термомодернізації всього житлового фонду, а також громадських будівель через можливу зупинку транзиту російського газу, про що розповів президент країни Володимир Зеленський в рамках проведення прес-конференції.

Глава держави зазначив, що буде продемонстровано серйозні кроки в термомодернізації вже в наступних двох роках, які торкнуться кількох тисяч багатоповерхових будинків. В результаті, підкреслив, Володимир Зеленський, всі зможуть переконатися, що ці будинки зможуть споживати у два рази менше "блакитного палива".

Президент також розповів, що для цих цілей з державного бюджету щорічно протягом трьох років виділятимуть по 100 мільярдів гривень. Крім того, планується розписати детальний план з реалізації програми на п'ять років вперед. Причина полягає в тому, що договір на транзит газу з РФ закінчується у 2025 році, а чи продовжать контракт після цього, залишається під питанням.

Олег Попенко, Керівник Союзу споживачів компослуг розповів, що тариф на тепло включає в себе 80% тарифу на газ, а решта 20% - технічний стан обладнання. З цієї причини багато постачальників, усвідомлюючи реальний стан мереж, закладають в ціну на газ і гроші на ремонт. Попенко також зазначив, що в Україні зросла середня зарплата, яка впливає на водопостачання та водовідведення. За його словами, тарифи на дві ці послуги зростуть на самому початку наступного року.

Популярні статті зараз

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

5 причин, коли можна переводити понад 5000 грн: в яких випадках точно вашу карту не блокуватимуть

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 29 листопада, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар, що після новорічних свят українцям доведеться купувати хліб майже за 40 гривень і більше, стала відома причина.

Ще писав Новинар, що православним і католикам розповіли коли наступного року вони відзначатимуть Великдень.