Українцям мають намір підняти розмір заробітної плати, хто отримуватиме більше

З приходом наступного року очікується збільшення розміру заробітної плати в середньому на 10%. Зазначається, що найшвидше збільшаться зарплати у сферах медицини, освіти та логістики. Інформацією ділиться UBR.

Деякі фахівці відзначають, що медицина стала однією з найперспективніших сфер в результаті пандемії коронавірусної інфекції. Разом з цим спостерігалися і перспективи в логістиці, а саме, що через заборони виходити на вулицю, українці все частіше звертатимуться до послуг доставки.

Відзначається, що високе підвищення зарплат відзначається і в секторі IT. За фахівців у даній сфері ведуть боротьбу не тільки українські роботодавці, а й міжнародні компанії. У зв'язку з чим їх оклади лише зростають.

Експерти ринку відзначають, що покладати надії на істотне підвищення заробітних плат більшості громадян не варто, адже середнє підвищення зарплат досягає лише 5-10% і в дуже рідкісних випадках — 15-20%, але це лише в тих випадках, коли потрібно утримати фахівця і «відрадити» його від звільнення.

Згідно з інформацією, найнижча заробітна плата відзначається в Чернівецькій області - близько 10,9 тисячі гривень, а різниця між столичними зарплатами та чернівецькими перевищує 9 682 гривень.

Популярні статті зараз

Не просто позбавлять пенсії: стало відомо в яких випадках державі доведеться повернути виплати

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Все новости

Варто нагадати, що наступного року мінімальну заробітну плату підвищать лише на 200 гривень і вона становитиме 6 700 гривень, а от вартість продуктів зросте на 6%.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що наша країна заради фінансової допомоги від МВФ має намір обмежити підвищення заробітних плат і підвищити тарифи на житлово-комунальні послуги.

Також повідомляв Новинар, що українцям необов'язково їхати за кордон за високими зарплатами, їм розповіли, де можна заробити близько 60 000 гривень на місяць.

Ще писав Новинар, що деяка категорія українських пенсіонерів може розраховувати на надбавки до пенсії вже в грудні.