Українцям розповіли, чи буде "Нафтогаз" продавати газ населенню і скільки доведеться платити

Як стало відомо, Кабмін встановив, що "Нафтогаз" здійснювати може продаж блакитного палива для населення тільки тим постачальникам, які входять в балансуючу групу. Постанова про це під №1237, була прийнята урядом ще 29 листопада поточного року, пише інформаційний портал "УНІАН".

Отже, в постанові йдеться, що акціонерному товариству НАК "Нафтогаз", ТОВ газопостачальна компанія "Нафтогаз" Трейдинг до 30 Квітня здійснюватиме продаж газу для потреб побутових споживачів, тільки за тієї умови, що покупці братимуть участь у балансуючій групі, яка створена відповідно до розпорядження Кабміну, від 29 вересня поточного року, за №1187, і Кодексу газотранспортної системи.

Зазначається, що працювати у складі балансуючої групи НАК "Нафтогаз" почав у жовтні поточного року, де практично весь сегмент постачання газу населенню більше 50 газопостачальних компаній.

Крім того, отримувати газ всі постачальника у складі балансуючої групи будуть за однією ціною, а саме по 7,42 гривні за метр кубічний. А ось на біржову торгівлю постачальник блакитного палива повинен перейти після завершення дії нових договорів.

Отже, оприлюднені ціни на опалювальний сезон, Кабінетом Міністрів України на газ, а також на електрику були ще 12 листопада, поточного року. На електрику був знижений тариф до 1,44 гривні за кВт/годину для 80% домогосподарств. Крім того, за словами Дениса Шмигаля, який є прем'єр-міністром України, до кінця опалювального сезону тарифи на блакитне паливо залишатимуться незмінними.

Популярні статті зараз

Не просто позбавлять пенсії: стало відомо в яких випадках державі доведеться повернути виплати

Високі стосунки: у мережі показали як Алла Пугачова спілкується з Галкіним, Ігор Ніколаєв завмер від подиву

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Все новости

А ось з 29 листопада, цього року, газопостачальними кампаніями були опубліковані місячні тарифи на блакитне паливо в грудні.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що наша країна заради фінансової допомоги від МВФ має намір обмежити підвищення заробітних плат і підвищити тарифи на житлово-комунальні послуги.

Також повідомляв Новинар, що українцям необов'язково їхати за кордон за високими зарплатами, їм розповіли, де можна заробити близько 60 000 гривень на місяць.

Ще писав Новинар, що деяка категорія українських пенсіонерів може розраховувати на надбавки до пенсії вже в грудні.