Українцям розповіли, якою буде погода в Україні 3 грудня

Погода 3 грудня здивує українців температурними гойдалками, адже в деяких частинах країни прогнозується невеликий "мінус" і сніг, а ось в інших навпаки – потепління і дощі. Детально, про те, якою буде погода в Україні, розповіли синоптики на сайті Укргідрометцентру.

Отже, що стосується погоди в північних регіонах країни, то там 3 грудня йтиме сніг з дощем. Денна температура повітря при цьому складе від + 4 до + 6 градусів. Вночі ж прогнозується зниження від + 2 до 0 градусів.

У столиці, а також у центральних областях України 3 числа прогнозується похмура погода, з великою ймовірністю опадів у вигляді мокрого снігу або дощу. Стовпчики термометрів вдень піднімуться до + 7, +9 градусів, проте вже вночі температура повітря знизиться до +1 градуса.

У південних регіонах країни 3 грудня погода буде ясною і без опадів. Вдень градусники покажуть до + 14, а ось вночі стовпчики термометрів опустяться до +4 градусів.

Щодо погоди в західних областях України, то там 3 грудня прогнозується сніг з дощем. Протягом дня градусники будуть показувати від +1 до + 6 градусів. А ось вже вночі варто очікувати невеликих морозів, а точніше, стовпчики термометрів опустяться до -1 градуса.

Популярні статті зараз

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

На сході країни 3 грудня прогнозується ясна погода без опадів. Денна температура повітря коливатиметься в діапазоні від + 8 до + 12 градусів. Вночі ж градусники показуватимуть від + 3 до + 7.

Нещодавно Новинар розповідав про свята, прикмети та заборони 30 Листопада.

Також повідомляв Новинар, що в Україні знизилися оптові ціни на картоплю.

Ще писав Новинар, що після новорічних свят ціна на хліб зросте до 40 гривень за буханець.