Державні фінансові установи збираються продати приватним особам

Оскільки держава повинна значною мірою вийти з банківського сектора, то Україна продовжує виконувати взяті раніше на себе умови. Саме з цієї причини будуть продані приватним інвесторам державні фінансові установи "Ощадбанк" і "ПриватБанк", пише інформаційний портал "Обозреватель".

Отже, оскільки Україна підписала меморандум з Міжнародним валютним фондом, який, між іншим, містить вимоги щодо зменшення ролі держави в самій діяльності системи банку. Крім того, також в цьому меморандумі затверджені й принципи стратегічного реформування Державного в Україні банківського сектора. А саме, йдеться про скорочення державної участі до 2025 року до 25%, з поточних 50,4% чистих активів.

Тому, в рамках виконання даних Умов і було заплановано в Україні найближчим часом продати в приватні руки державні фінансові установи "ПриватБанку" і "Ощадбанку".

Відзначається, що внесені всі необхідні зміни, які узаконять частковий або ж повний продаж приватним інвесторам державних банків, повинні бути в законодавство до кінця нинішнього року.

Важливо підкреслити, що правки в Конституції можуть залучити міжнародних інвесторів, після чого ті зацікавляться покупкою даних великих банків України. Згідно з даними експертів, то заплановано виконання зобов'язання до кінця січня наступного року.

Популярні статті зараз

Снігові хуртовини огорнуть частину країни: в яких областях чекати погіршення погоди

Не просто позбавлять пенсії: стало відомо в яких випадках державі доведеться повернути виплати

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

А до кінця нинішнього року в Україні мають намір залучити міжнародних радників, які могли б взяти участь в оцінці роботи наглядових рад державних банків України.

Нещодавно Новинар розповідав про свята, прикмети та заборони 30 Листопада.

Також повідомляв Новинар, що в Україні знизилися оптові ціни на картоплю.

Ще писав Новинар, що після новорічних свят ціна на хліб зросте до 40 гривень за буханець.