Українцям розповіли, хто не зможе отримати тисячу за вакцинацію

Як вже писали раніше, що українці, які зробили повну вакцинацію, зможуть отримати карантинну тисячу і витратити її відвідування театру, кінотеатру, придбати абонемент в спортзал ну або ж витратити її на щось інше в цьому роді. Відзначається, що скористатися цими грошима можна буде протягом 4 місяців після їх надходження на карту, однак стосується це лише повнолітніх, пише інформаційний портал ukrinform.

Отже, за словами міністра економіки Ірини Новікової, стартує програма "єПоддержка" вже 19 грудня, поточного року, а триває вона буде протягом усього 2022 року. Перерахуються гроші, повністю вакцинованим українцям, будуть на карти банків-партнерів, а скористатися цими коштами можна протягом 4 місяців з дня надходження грошей.

Крім того, ще міністр економіки Ірина Новікова зазначила, що діє дана програма тільки для повнолітніх громадян. Крім того, ще, що важливо знати, так це те, що послугу безкоштовно українці зможуть отримати лише від бізнесу постраждалого від пандемії.

На першому етапі участі в програмі можна буде прийняти через додаток "Дія". А ось вже на другому етапі громадянам буде запропоновано альтернативний механізм нарахування грошових коштів, над яким на сьогодні ще працюють.

Крім того, якщо людина вже вакцинована повністю, старту програми йому тиснути необов'язково для того, щоб взяти участь, а відразу через додаток "Дія" згенерувати сертифікат про вакцинацію. Такому учаснику даної програми буде відкритий віртуальний рахунок. До того ж ці рахунки безкоштовні й комісії за обслуговування не буде.

Популярні статті зараз

Не просто позбавлять пенсії: стало відомо в яких випадках державі доведеться повернути виплати

Засмагати можна буде з червня: синоптики прогнозують фантастичне літо 2022

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що наша країна заради фінансової допомоги від МВФ має намір обмежити підвищення заробітних плат і підвищити тарифи на житлово-комунальні послуги.

Також повідомляв Новинар, що українцям необов'язково їхати за кордон за високими зарплатами, їм розповіли, де можна заробити близько 60 000 гривень на місяць.

Ще писав Новинар, що деяка категорія українських пенсіонерів може розраховувати на надбавки до пенсії вже в грудні.