Фахівці розповіли про коливання валют у грудні

Як стало відомо, що американська валюта, яка почала стрімко зростати в Україні ще в середині вересня, то вже до кінця поточного року може зрости й скласти приблизно 27-28,5 гривень. Йдеться про це на інформаційному порталі "Апостроф", де своєю думкою поділилися експерти.

Отже, як заявив Дмитро Боярчук, який є виконавчим директором CASE Україна, що курс гривні, в будь-якому випадку, поступово знижуватиметься, але без різких стрибків. Крім того, він підкреслив, що причиною такого процесу є згортання програм кількісного пом'якшення в США, а також в інших країнах, які розвинені.

Ще Дмитро Боярчук зробив прогноз, щодо того, що до кінця поточного року американська валюта в Україні буде стояти приблизно 27,7 гривень.

А ось Роман Бабицький, який є головою Ради з питань іноземних інвестицій та економічного розвитку України зазначив, що іншим фактором, через що може падати Гривня, є зростання вартості на енергоносії.

Експерт підкреслив, що гривня істотно просяде, адже вже незабаром Україна змушена буде закуповувати газ. Крім того, також дорожчає й імпорт на інші товари, наприклад – нафта, а ще електроенергія.

Популярні статті зараз

В Україні хочуть заборонити наймати на роботу ФОПів: податкова назвала причину

Високі стосунки: у мережі показали як Алла Пугачова спілкується з Галкіним, Ігор Ніколаєв завмер від подиву

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Все новости

А ось Андрій Шевчишин, який є керівником відділу аналітики групи кампаній Forex Club, заявив, що до кінця поточного року курс долара складе приблизно 27-28, 5 гривень. Також він підкреслив, що багато в чому він залежить ще від поведінки нерезидентів, а також від зусиль НБУ стримувати девальвацію, а ще ситуацію на енергетичному ринку.

Отже, НБУ встановив на 1 грудня офіційний курс гривні до долара на рівні 27,21 гривень за долар. А це означає, що гривня, у порівнянні з попередніми показниками, на 4 копійки ослабла.

Офіційний курс гривні до Євро, згідно з даними НБУ, на 1 число встановлений на рівні 30,92 гривні за євро. Це означає, що в порівнянні з попереднім показником ослабла Гривня на 27 копійок.

Нещодавно Новинар розповідав про свята, прикмети та заборони 30 Листопада.

Також повідомляв Новинар, що в Україні знизилися оптові ціни на картоплю.

Ще писав Новинар, що після новорічних свят ціна на хліб зросте до 40 гривень за буханець.