З першого грудня українські освітяни отримуватимуть на 8,4% більше, названі суми

Міністр освіти та науки повідомив, що в середньому заробітні плати вчителів з приходом першого зимового місяця зростуть в середньому на 900-1 300 гривень. МРОТ для шкільних педагогів становитиме 10 000 гривень. Інформацією ділиться Фокус.

Сергій Шкарлет, який займає пост міністра освіти та науки розповів, що з першого грудня поточного року заробітні плати вчителів стануть більше на 8,4% і дане підвищення передбачено державним бюджетом України.

Таким чином педагоги можуть розраховувати на підвищення своїх виплат в межах 900-1300 гривень. МРОТ для вчителів шкіл тепер складе 10 000 гривень.

Міністр зазначає, що це підвищення буде вже другим за поточний рік. Перший раз підвищували оплату за праці педагогів ще першого січня 2021 року. Тоді вони стали отримувати на 20% більше.

Ні для кого не секрет, що в нашій країні відзначається дефіцит молодих вчителів і проблема полягає в тому, що немає мотивації для майбутніх педагогів. Якщо ж підняти розміри заробітних плат, то студенти педагогічних вузів підуть в школи на роботу.

Популярні статті зараз

Третина до зарплати: підвищення виплат вчителям, кому розраховувати на добавку

Заповітна мрія стане реальністю: українцям даватимуть іпотеку на житло під 5 відсотків річних

Пенсіонерам додали 2000 грн до пенсії, але не всім, названі категорії щасливчиків

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Згідно з інформацією з першого грудня зарплата вчителя без категорії та стажу складе 9 768 гривень, зарплата вчителя другої категорії досягне 12 053 гривень. Вчителі з першою категорією зможуть розраховувати на 12 906 гривень, а вчителям вищої категорії — на 13 759 гривень щомісяця.

Директор школи за свої праці з першого грудня буде отримувати 17 057 гривень, асистенти вчителя близько 11 200 гривень, керівники гуртків до 12 053 гривень, а ось педагоги-організатори першої категорії зможуть розраховувати на 11 317 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що Україна погодилася підвищити тарифи і обмежити підвищення зарплат у зв'язку з фінансовою допомогою від МВФ.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли, як і де можна заробити близько 60 000 гривень зарплати.

Ще писав Новинар, що пенсіонерам повідомили хто з них може розраховувати на надбавки в грудні.