Злата Огневич могла і не стати учасницею другого сезону проєкту "Холостячка"

Перша «холостячка", а також яскрава і чарівна українська актриса Ксенія Мішина розкрила всі секрети та розповіла, які подарунки чоловіки підносять на проєкті. Інформацією ділиться УНІАН.

Ще за першим сезоном найромантичнішого та інтригуючого проєкту "Холостячка" стежила мало не вся країна, а тепер за всіма побаченнями та зародженням теплих і ніжних почуттів між Златою Огневич та чоловіками, стежить незліченна армія телеглядачів.

Українська актриса Ксенія Мішина, яка на проєкті подарувала своїй серце Олександру Еллерту розповіла, що співачка Злата Огневич, могла і не стати учасницею проєкту, через те, що на цю роль розглядалися й інші знаменитості.

Виходячи зі слів Мішиної, яскрава і спокуслива співачка Міша Романова, яка свого часу була учасницею популярної групи «Віагра», могла б стати другою «холостячкою», замість Злати.

Також Ксенія зазначає, що в першому сезоні вона була єдиною претенденткою на роль в романтичному проєкті, а ось для другого сезону вже проводили кастинг і Огневич була не єдиною претенденткою. Її місце могла зайняти Міша Романова, але з якихось причин її не затвердили.

Популярні статті зараз

Економити на опаленні не вийде в Україні різко дорожчають дрова

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Також Ксенія Мішина зізналася, що в першому сезоні не такі щедрі подарунки їй підносили чоловіки, ніж Златі в другому сезоні. Співачку обдаровують вельми щедрими презентами, наприклад золото і діаманти, та й одними прикрасами чоловіки не обмежилися.

Разом з тим Мішина була впевнена, що на ній проєкт "Холостячка" і закінчиться. 

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що чарівна українська виконавиця Тіна Кароль похвалилася шикарною фігурою в ефектному вбранні.

Також повідомляв Новинар, що шикарна і спокуслива українська актриса Ксенія Мішина захопила ідеальною фігурою в мокрому купальнику.

Ще Новинар спила, що талановита і запаморочлива українська співачка Злата Огневич зворушила фанатів сімейним фотознімком з батьками.