Що потрібно зробити для того, щоб відновити виплати пенсій, які були припинені

Іноді так трапляється, що виплати пенсіонерам припиняються і протягом трьох років вони не отримують своїх виплат. За своє життя пенсіонер не звертався за відновленням пенсійних виплат і тут народжується питання, чи мають право діти таких пенсіонерів звернутися за пенсією після смерті пенсіонера. Інформацією ділиться На пенсії.

Відповідно до закону, відновлення пенсійних виплат здійснюється згідно з рішенням територіального органу Пенсійного фонду протягом десяти днів після з'ясування обставин та наявності умов для відновлення пенсій.

Заяву про відновлення нарахування пенсійних виплат подає заявник самостійно до територіального органу Пенсійного фонду за допомогою структурного підрозділу, який займається прийомом та обслуговуванням осіб.

Про те, чи є можливість отримати пенсійні виплати, які належали покійному і залишилися кошти, які він не зміг отримати з тих чи інших причин, йдеться в статті 52 Закону 1058. для отримання коштів потрібно пред'явити свідоцтво про право на спадщину де і буде вказана пенсія покійного.

У тому випадку, коли на момент смерті пенсіонера йому не проводилися нарахування і виплати пенсії, а він за життя не писав заяву про відновлення виплат, органи ПФУ визначають суму недоотриманих коштів на підставі заяви спадкоємця.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

$1500 за монету: у мережі показали рідкісну копійку, яку знайшли на горищі. Фото

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

Нарахування проводиться з урахуванням вимог закону і не більше ніж за три роки до моменту звернення.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, коли та на скільки українським пенсіонерам підвищать пенсійні виплати.

Також повідомляв Новинар, що українців чекають деякі зміни з приходом першого зимового місяця, до чого готуватися.

Ще писав Новинар, що українським пенсіонерам розповіли про суму доплат з першого грудня, кому пощастить.