Ксенія Мішина розповіла, що стало причиною розриву їхніх стосунків з Олександром Еллертом

Чарівна жінка і приголомшлива актриса Ксенія Мішина постійно чимось дивує своїх шанувальників, проте багатьом з них досі не дає спокою причина її розставання з гумористом Олександром Еллертом, тому, що сама Мішина в подробиці не вдавалася і нікому не розповідала. А оскільки вони толком нічого не коментували та не називали причину, то їм вже мало хто і вірить з телеглядачів. Однак на цей раз актриса все ж зробила заяву, повідомивши про те, що тепер між ними все закінчилося точно. А ось поділилася вона цим в ефірі шоу "Їжа Дурнєва", яке опубліковане в YouTube.

Актриса коротко розповіла ведучому шоу про своє життя і поділилася причиною розставання з Еллертом. Крім того, на питання про те, чи остаточно в їхніх стосунках вона поставила крапку, Ксенія відповіла, що так.

Актриса натякнула, що причиною розриву їхніх стосунків з Олександром могла стати токсичність і абьюз. До того ж у неї вже був подібний досвід таких відносин з батьком її дитини. Ще Ксенія зазначила, що повернутися до Олександра її вже ніщо не змусить.

Крім того, коли ведучий шоу "Їжа Дурнєва", підняв питання про те, що коли вони відпочивали з Олександром в Карпатах, то виглядали досить-таки радісно, на що Мішина йому відповіла, що до певного періоду, але тільки не довго, їй навіть подобаються токсичні відносини та вона любить все, що страшно.

Тому, якщо Мішина так відгукнулася про їхні стосунки, то, мабуть з боку гумориста, який позиціонує себе з веселим хлопцем, було щось таке, що дійсно зачіпало або ущемляло актрису, щось неналежне. Тим більше, Ксенія додала, що ніяка романтика з його боку вже не змусить її повернутися до нього.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що яскрава і спокуслива українська актриса Ксенія Мішина зачарувала фанатів знімками в мокрому купальнику.

Також повідомляв Новинар, що шикарна і чарівна "холостячка" Злата Огневич привернула увагу чоловіків пікантними знімками з ванною.

Ще писав Новинар, що нескромна і відверта співачка Марув захопила фанатів новими фотознімками з кліпу.