Переможець проєкту дав коротку відповідь своїм фанатам щодо того чи разом вони зі Златою

Відома співачка, героїня романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Злата Огневич вже зробила на проєкті свій вибір ще минулої п'ятниці, проте тепер всіх телеглядачів дошкуляє питання про те, чи залишилися вони зі своїм обранцем разом після фіналу. До речі, вибрала Злата Андрія Задворного, зізнавшись про те, що закохалася в нього, пише інформаційний портал Стіна.

І хоча шоу вже завершилося, то, незважаючи на це більшості телеглядачів, які так пильно спостерігали за тим, що відбувається на проєкті, все не дає спокою питання щодо того, чи залишилися вони разом. Адже те, що співачка зізналася, що закохалася, ще нічого не може говорити про майбутнє і про те, як складуться їхні стосунки. Більш того, на шоу було чимало пар, які припиняли свої відносини майже відразу, як тільки вимикалися камери, ну або принаймні найближчим часом після завершення проєкту.

Тепер вся увага телеглядачів спрямована на анонс шоу "Як вийти заміж", яке вийде вже в цю п'ятницю, адже саме там вони й зможуть дізнатися про подальшу долю учасників проєкту, а найголовніше про те, чи разом Злата зі своїм обранцем. До того ж, масла у вогонь підливає і те, що в анонсі показують уривки, з яких можна зробити висновок, що сталося по закінченню проєкту щось сумне, оскільки видно, що головна героїня сидить вся в сльозах, а за переможцем Андрієм Задворним, який вискочив зі студії, як "ошпарений" біжить знімальна група і вмовляє його повернутися. Саме такі кадри й наштовхують глядачів на думку, що після проєкту парі не вдалося зберегти свої стосунки й вони, можливо, розлучилися.

Також важливо відзначити, що після закінчення шоу, безліч питань від шанувальників в соціальних мережах отримує, як Злата, так і Андрій, оскільки всім не терпиться дізнатися подробиці їх відносин.

переможець шоу Холостячка Андрій Задворний. Фото: скріншот Instagram

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Заповітна мрія стане реальністю: українцям даватимуть іпотеку на житло під 5 відсотків річних

Тримайте голову в теплі: велике свято 17 січня, народні прикмети

3000 мінімальна пенсія: Кабмін визначив, хто отримає такі виплати

Все новости

І хоч переможець реаліті-шоу Андрій все ж відповів своїм фанатам на хвилююче їх питання, проте чіткої відповіді ті так і не почули. Чоловік написав про те, що дізнаються вони все детально вже цієї п'ятниці, оскільки це єдине, що він може повідомити їм на сьогодні.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що співачка Наталія Могилевська захопила відданих фанатів сліпучим знімком де блиснула шикарними ніжками.

Також повідомляв Новинар, що красуня Настя Каменських запалила чоловічу фантазію шикарними знімками свого тіла після масажу.

Ще писав Новинар, що актриса Ксенія Мішина захопила армію шанувальників спокусливими знімками в мокрому купальнику.